AZ bevestigt transfer Idrissi naar Sevilla
ALKMAAR (ANP) - Oussama Idrissi verlaat AZ en verhuist naar de Spaanse club Sevilla. De club uit Alkmaar heeft de transfer bevestigd. De clubs zijn eruit en de vleugelaanvaller is al naar Andalusië om zijn overgang af te ronden. De 24-jarige Idrissi speelt zondag dan ook niet meer mee in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Voetbalmagazine VI meldde dat naar verluidt zo'n 12 miljoen euro plus bonussen gemoeid is met de deal. Idrissi doorliep de opleiding van Feyenoord en vertrok op jonge leeftijd naar FC Groningen. Daar beleefde hij zijn doorbraak op het hoogste niveau, om in 2018 vervolgens de overstap naar AZ te maken.
Bij de Alkmaarse club vormde Idrissi een succesvol aanvalstrio met Calvin Stengs en Myron Boadu. In 69 eredivisieduels voor AZ was hij goed voor 24 goals. In 2019 maakte Idrissi zijn debuut voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. Bij Sevilla wordt hij ploeggenoot van spits Luuk de Jong.
Meer uit Voetbal
SINT-TRUIDEN (ANP) - De Belgische voetbalclub STVV uit Sint-Truiden heeft Jonas De Roeck als de nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Hij is de opvolger van de eerder deze week ontslagen Frédéric De Meyer. De Roeck neemt per direct de trainingen over van assistent Sepp De Roover, die donderdag op de bank zat bij de 1-1 van STVV tegen het Noorse SK Brann.
41 minuten geledenLISSABON (ANP/DPA) - Bondscoach Jorge Jesus van Portugal betreurt het dat Cristiano Ronaldo niet meer voor het nationale elftal zal uitkomen. "Het is zijn beslissing en ik moet dat accepteren, maar ik had hem graag erbij gehouden. Ik heb hem ook gevraagd beschikbaar te blijven, maar er is geen weg meer terug", vertelde Jesus op de Portugese zender Canal 11.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
12 uur geleden