AZ bevestigt transfer Idrissi naar Sevilla
ALKMAAR (ANP) - Oussama Idrissi verlaat AZ en verhuist naar de Spaanse club Sevilla. De club uit Alkmaar heeft de transfer bevestigd. De clubs zijn eruit en de vleugelaanvaller is al naar Andalusië om zijn overgang af te ronden. De 24-jarige Idrissi speelt zondag dan ook niet meer mee in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Voetbalmagazine VI meldde dat naar verluidt zo'n 12 miljoen euro plus bonussen gemoeid is met de deal. Idrissi doorliep de opleiding van Feyenoord en vertrok op jonge leeftijd naar FC Groningen. Daar beleefde hij zijn doorbraak op het hoogste niveau, om in 2018 vervolgens de overstap naar AZ te maken.
Bij de Alkmaarse club vormde Idrissi een succesvol aanvalstrio met Calvin Stengs en Myron Boadu. In 69 eredivisieduels voor AZ was hij goed voor 24 goals. In 2019 maakte Idrissi zijn debuut voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. Bij Sevilla wordt hij ploeggenoot van spits Luuk de Jong.
Meer uit Voetbal
INGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal maakt nog altijd kans op een tweede wereldtitel. De wereldkampioen van 2010 versloeg in de kwartfinales een taai België met 2-1. De winnende goal viel laat in de wedstrijd. Invaller Mikel Merino scoorde in de 88e minuut.
7 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut de 1-1.
8 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut van de kwartfinale tegen Spanje de 1-1.
8 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - België treedt aan zonder aanvoerder Youri Tielemans tegen Spanje in de kwartfinale van het WK voetbal. De middenvelder is vlak voor de aftrap tijdens de warming-up geblesseerd geraakt. Hans Vanaken vervangt hem in de selectie van bondscoach Rudy Garcia. Het duel wordt gespeeld in het Los Angeles Stadium.
9 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente voert één verrassende wijziging door in zijn basiselftal voor de kwartfinale op het WK voetbal tegen België. Fabián Ruiz neemt op het middenveld de positie over van Pedri. Verder zijn er geen veranderingen in vergelijking met het team dat de wedstrijd begon tegen Portugal in de achtste finales.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Doelman Youri Schoonderwaldt gaat definitief van Sparta Rotterdam naar VVV-Venlo. De 26-jarige keeper speelde vorig seizoen al op huurbasis voor de club uit de Keuken Kampioen Divisie, waar hij eerste doelman was. Hij tekende voor twee seizoenen in Venlo.
18 uur geleden