AZ bevestigt transfer Idrissi naar Sevilla
ALKMAAR (ANP) - Oussama Idrissi verlaat AZ en verhuist naar de Spaanse club Sevilla. De club uit Alkmaar heeft de transfer bevestigd. De clubs zijn eruit en de vleugelaanvaller is al naar Andalusië om zijn overgang af te ronden. De 24-jarige Idrissi speelt zondag dan ook niet meer mee in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Voetbalmagazine VI meldde dat naar verluidt zo'n 12 miljoen euro plus bonussen gemoeid is met de deal. Idrissi doorliep de opleiding van Feyenoord en vertrok op jonge leeftijd naar FC Groningen. Daar beleefde hij zijn doorbraak op het hoogste niveau, om in 2018 vervolgens de overstap naar AZ te maken.
Bij de Alkmaarse club vormde Idrissi een succesvol aanvalstrio met Calvin Stengs en Myron Boadu. In 69 eredivisieduels voor AZ was hij goed voor 24 goals. In 2019 maakte Idrissi zijn debuut voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. Bij Sevilla wordt hij ploeggenoot van spits Luuk de Jong.
Meer uit Voetbal
ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
9 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
23 uur geleden