Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ behaalt eerste zege onder leiding van trainer Jansen

AZ behaalt eerste zege onder leiding van trainer Jansen

ENSCHEDE (ANP) - AZ heeft voor het eerst een wedstrijd gewonnen onder leiding van trainer Pascal Jansen. De Alkmaarders waren in Enschede te sterk voor FC Twente: 1-3. AZ steeg door de zege naar de zevende plaats met 20 punten uit elf duels. FC Twente is zesde met 21 punten uit twaalf wedstrijden.

AZ leidde bij rust met twee doelpunten verschil. Aanvoerder Teun Koopmeiners benutte in de 34e minuut een strafschop na een overtreding van doelman Joël Drommel op Myron Boadu. Rechtsback Yukinari Sugawara zorgde in de 43e minuut voor de tweede treffer.

Danilo bracht de spanning met een benutte strafschop in de 73e minuut terug. Koopmeiners schoot in de laatste minuut een vrije trap binnen (1-3), terwijl Jayden Oosterwolde van Twente kort daarvoor rood had gekregen.

Jansen volgde vorige week zaterdag de ontslagen Arne Slot op. De coach debuteerde met een nederlaag tegen FC Groningen in de Eredivisie (1-2). Donderdag volgde uitschakeling in de Europa League. AZ verloor de laatste groepswedstrijd van HNK Rijeka met 2-1.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

6 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

6 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

12 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

13 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden