Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ - Ajax in achtste finales KNVB-beker

AZ - Ajax in achtste finales KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - De loting voor de achtste finales in de KNVB-beker heeft met AZ - Ajax een topper opgeleverd. PSV speelt in januari uit tegen FC Volendam en Feyenoord ontvangt Heracles Almelo.

Ajax, FC Emmen, Excelsior, Go Ahead Eagles, PSV, Vitesse en VVV-Venlo plaatsten zich afgelopen week voor de laatste zestien. ADO Den Haag, AZ, Feyenoord, Fortuna Sittard, sc Heerenveen, Heracles Almelo, MVV, NEC en FC Volendam werden vrijgeloot voor de tweede ronde en kwalificeerden zich zodoende automatisch voor de achtste finales.

De achtste finales (19, 20 en 21 januari): FC Volendam - PSV, Vitesse - ADO Den Haag, AZ - Ajax, NEC - Fortuna Sittard, VVV-Venlo - Go Ahead Eagles, Feyenoord - Heracles Almelo, MVV Maastricht - Excelsior, FC Emmen - sc Heerenveen.

Bij de vrouwen werden de acht clubs uit de Eredivisie als volgt aan elkaar gekoppeld voor de kwartfinales: sc Heerenveen - Ajax, FC Twente - vv Alkmaar, PSV - PEC Zwolle, Excelsior - ADO Den Haag. Deze wedstrijden worden begin februari gespeeld.

Aan het toernooi om de KNVB-beker kunnen dit seizoen zowel bij de mannen als bij de vrouwen vanwege de coronacrisis geen amateurploegen meer deelnemen. De 26 amateurclubs die bij de mannen bij de eerste ronde nog in het bekertoernooi zaten, ontvangen een financiële vergoeding en worden komend seizoen weer toegelaten tot het toernooi om de KNVB-beker.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

7 minuten geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

10 minuten geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

1 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

2 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

2 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

4 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

4 uur geleden