Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ - Ajax en Feyenoord - PSV in eredivisie

AZ - Ajax en Feyenoord - PSV in eredivisie

EREDIVISIEALKMAAR (ANP) - In de eredivisie is het 'Super Sunday'. Ajax verdedigt vanaf 16.45 uur in de uitwedstrijd tegen naaste belager AZ de koppositie. Feyenoord en PSV treffen elkaar vanaf 14.30 uur in De Kuip.

Ajax verdedigt een voorsprong van drie punten op AZ, dat voor het eerst sinds 4 augustus weer in het eigen stadion kan spelen. Het elftal van trainer Erik ten Hag wil graag voorkomen dat het voor het eerst in twintig jaar drie duels op rij verliest.

Ajax ging vorige week onderuit tegen Willem II (0-2) en werd dinsdag door Valencia (0-1) uitgeschakeld in de Champions League. Quincy Promes miste beide duels wegens een kuitblessure. Trainer Ten Hag verwachtte vrijdag dat zijn clubtopscorer ook in Alkmaar ontbreekt.

PSV staat voor een traditioneel zware uitwedstrijd tegen Feyenoord. Trainer Mark van Bommel zag zijn ploeg uit Eindhoven in de laatste elf duels slechts tweemaal winnen. Trainer Dick Advocaat is in de eredivisie nog ongeslagen met Feyenoord, na drie overwinningen en twee gelijke spelen. De thuisclub uit Rotterdam heeft een achterstand van zes punten op PSV.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

2 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

2 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

2 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

3 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

4 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

4 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

5 uur geleden