AZ-aanvoerder Wijndal: niet goed gespeeld, wel 3 punten
CLUJ-NAPOCA (ANP) - AZ-aanvoerder Owen Wijndal was in Roemenië blij met het positieve resultaat (0-1), maar ontevreden over het spel van zijn ploeg tegen landskampioen CFR Cluj. "Nee, we hebben niet goed gespeeld, maar we hebben wel 3 punten. Dat is het belangrijkste", zei de verdediger bij ESPN.
Over de beginfase van AZ was Wijndal nog wel tevreden. "Toen maakten we ook een goede goal. Maar daarna zakte het weg. We waren voor mijn gevoel wel de betere ploeg, maar waren ook te slordig en creëerden daardoor te weinig kansen en gaven misschien daardoor ook nog wel iets te veel weg. De eindpass was vaak niet helemaal zuiver, het was net te hard, of net te zacht."
AZ behaalde in Roemenië de vijfde zege op rij in alle competities. De Alkmaarse ploeg speelt zondagavond in de Eredivisie uit tegen FC Groningen. Wijndal werd naar eigen zeggen vanwege dat komende duel in de 68e minuut gewisseld. "We hebben nu een heel drukke periode en uit voorzorg met mijn lies ben ik eruit gegaan."
De eerstvolgende wedstrijd in de Conference League speelt koploper AZ op 4 november thuis tegen CFR Cluj.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
4 uur geleden