Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-aanvoerder Koopmeiners staat achter ontslag Slot

AZ-aanvoerder Koopmeiners staat achter ontslag Slot

ALKMAAR (ANP) - Aanvoerder Teun Koopmeiners van AZ staat achter de beslissing van de clubleiding om hoofdtrainer Arne Slot te ontslaan. Slot kreeg zaterdag te horen dat hij weg moet, omdat hij buiten medeweten van de clubleiding om al onderhandeld zou hebben met Feyenoord. "Het was heel chaotisch, heel hectisch, apart", zei Koopmeiners na de verloren thuiswedstrijd tegen FC Groningen (1-2) bij FOX Sports. "Uiteindelijk staan we achter het besluit en we zijn blij met degene die naar voren is geschoven, daar hebben we het volste vertrouwen in. Maar dat neemt niet weg dat het wel uitermate ongelukkig is hoe dit tot z'n einde is gekomen."

Een dag na het turbulente ontslag van Slot incasseerde AZ met Pascal Jansen als nieuwe hoofdtrainer de eerste nederlaag van het seizoen. De frustraties liepen hoog op bij AZ, dat de wedstrijd met negen man beëindigde. "Het waren een paar chaotische dagen. We wilden dat aan de kant zetten en de week toch nog goed afsluiten, maar dat hebben we niet gedaan", aldus Koopmeiners.

"Het was een bijzondere dag, een dag die je niet vaak meemaakt. We waren in die zin ook wel aangeslagen. Arne is een fantastische trainer voor ons geweest, we hebben veel van hem geleerd", zei Koopmeiners. "Daar willen we hem voor bedanken. Misschien dat dit einde niet altijd even netjes is gelopen, van welke kant dan ook. Dat is voor ons als team niet relevant. Het is zonde dat het zo is geëindigd."

De aanvoerder van AZ had Slot zaterdagavond aan de telefoon. "Hij heeft mij en het team bedankt voor de inzet. Hij vond de samenwerking ontzettend prettig. Voor mij is het verder niet relevant om te weten hoe die gesprekken zijn gegaan. Wij moeten door."

Meer uit Voetbal

Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

8 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

10 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

11 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

12 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

12 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

12 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

12 uur geleden