Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-aanvaller Stengs moet even geduld hebben

AZ-aanvaller Stengs moet even geduld hebben

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Arne Slot kon zaterdag in de verloren oefenwedstrijd in Alkmaar tegen Racing Genk (0-1) niet beschikken over Ron Vlaar, Myron Boadu en Calvin Stengs. Het drietal had de eerste trainingsweek niet helemaal goed doorstaan in fysiek opzicht. Met name smaakmaker Stengs zal daardoor in de beginfase van de voorbereiding op het nieuwe seizoen nog wel wat geduld moeten hebben.

"Na een week trainen hebben ze in verschillende mate wat pijntjes", liet Slot weten. "Dat is wel de grootste teleurstelling van de eerste week. Ron is na de eerste trainingsdag wat geblesseerd geraakt, dus hij is er even uit. Myron en Calvin hadden ook even een 'momentje' op de training en dan wil je gewoon heel voorzichtig zijn. Ik verwacht dat Myron er heel snel weer bij zal zijn, maar bij Calvin zal het wel ietsje langer gaan duren. Hij zal komende week nog niet op het trainingsveld staan."

Slot was naar eigen zeggen over veel dingen tevreden in het eerste oefenduel. "Maar niet over het allerbelangrijkste en dat is het resultaat natuurlijk. We waren heel dominant en kregen veel kansen, maar verloren door één moment van onachtzaamheid. Dan probeer je gelijk een link te leggen met de komende kwalificatie voor de Champions League die ook over één wedstrijd gaat. Winst en verlies liggen dan heel dicht bij elkaar. In voetbal wint niet altijd de beste ploeg, zeker niet als je maar één wedstrijd speelt, en dat is een belangrijke les van dit duel."

Meer uit Voetbal

Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

41 minuten geleden
Belgische voetbalcompetitie komend weekend toch op tv te zien

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.

52 minuten geleden
Van Persie zet Timber en Nieuwkoop tegen Celtic op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.

1 uur geleden
Everton-spelers Keane en Gueye leggen ruzie bij na rode kaart

LIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.

1 uur geleden
Slot voelt dag na verlies tegen PSV vertrouwen leiding Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.

1 uur geleden
Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

2 uur geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

3 uur geleden