Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-aanvaller Stengs moet even geduld hebben

AZ-aanvaller Stengs moet even geduld hebben

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Arne Slot kon zaterdag in de verloren oefenwedstrijd in Alkmaar tegen Racing Genk (0-1) niet beschikken over Ron Vlaar, Myron Boadu en Calvin Stengs. Het drietal had de eerste trainingsweek niet helemaal goed doorstaan in fysiek opzicht. Met name smaakmaker Stengs zal daardoor in de beginfase van de voorbereiding op het nieuwe seizoen nog wel wat geduld moeten hebben.

"Na een week trainen hebben ze in verschillende mate wat pijntjes", liet Slot weten. "Dat is wel de grootste teleurstelling van de eerste week. Ron is na de eerste trainingsdag wat geblesseerd geraakt, dus hij is er even uit. Myron en Calvin hadden ook even een 'momentje' op de training en dan wil je gewoon heel voorzichtig zijn. Ik verwacht dat Myron er heel snel weer bij zal zijn, maar bij Calvin zal het wel ietsje langer gaan duren. Hij zal komende week nog niet op het trainingsveld staan."

Slot was naar eigen zeggen over veel dingen tevreden in het eerste oefenduel. "Maar niet over het allerbelangrijkste en dat is het resultaat natuurlijk. We waren heel dominant en kregen veel kansen, maar verloren door één moment van onachtzaamheid. Dan probeer je gelijk een link te leggen met de komende kwalificatie voor de Champions League die ook over één wedstrijd gaat. Winst en verlies liggen dan heel dicht bij elkaar. In voetbal wint niet altijd de beste ploeg, zeker niet als je maar één wedstrijd speelt, en dat is een belangrijke les van dit duel."

Meer uit Voetbal

FIFA geeft verklaring voor lege stoeltjes bij WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.

34 minuten geleden
Engels voetbalteam slachtoffer van diefstal in Kansas City

KANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.

1 uur geleden
Pochettino wijst op teamprestatie VS na ruime zege op Paraguay

INGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.

1 uur geleden
De Jong gelooft in Oranje, maar ziet ploeg niet als WK-favoriet

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."

4 uur geleden
De Jong: voetbal gaat weer de goede kant op

KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.

4 uur geleden
Voetballers van de Verenigde Staten beginnen overtuigend aan WK

INGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.

6 uur geleden
Infantino grapt: misschien WK uitbreiden voor Italië

ROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.

8 uur geleden