Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Autocoureur Verschoor volgt Viscaal van Formule 3 naar Formule 2

Autocoureur Verschoor volgt Viscaal van Formule 3 naar Formule 2

SAKHIR (ANP) - In navolging van Bent Viscaal promoveert ook Richard Verschoor van de Formule 3 naar de Formule 2. De 20-jarige autocoureur stapt komend weekeinde bij de start van het seizoen in Bahrein in een auto van het Nederlandse team MP Motorsport. "Ik ben zo blij met deze kans", aldus Verschoor, die teamgenoot wordt van de Duitser Lirim Zendeli.

Enkele weken geleden verzekerde Viscaal zich al van 'promotie' van de Formule 3 naar de Formule 2. De 21-jarige coureur uit het Overijsselse dorp Albergen werd vastgelegd door het Italiaanse team Trident.

Viscaal reed afgelopen jaar in de Formule 3 voor MP Motorsport en boekte één overwinning, begin augustus op Silverstone. Hij eindigde met 40 punten op de dertiende plaats in het klassement. Verschoor, die één podiumplaats behaalde, werd negende met 69 punten. De Utrechter won eind 2019 de prestigieuze Grand Prix van Macau.

Komend weekeinde begint in Bahrein het seizoen in de Formule 1 en Formule 2. Voor Max Verstappen is de race zondag, Viscaal en Verschoor hebben zowel zaterdag als zondag races op het programma staan.

Meer uit Sport

Schulting hoort maandag of ze als shorttrackster naar Spelen mag

LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.

8 uur geleden
Oprichter Djokovic stapt uit spelersbond PTPA

BELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.

9 uur geleden
Wawrinka hoopt op wildcard voor zijn laatste Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.

11 uur geleden
Van der Poel wint in Zonhoven zijn negende veldrit dit seizoen

ZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.

14 uur geleden
Schulting bewijst zich op NK shorttrack met titel op 1500 meter

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij het NK shorttrack de titel veroverd op de 1500 meter. De drievoudig olympisch kampioene duwde haar schaats in de Elfstedenhal in Leeuwarden net wat eerder over de finish dan Michelle Velzeboer, die nagenoeg de hele race op kop reed.

14 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout wint op NK opnieuw alle afstanden

LEEUWARDEN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij het NK opnieuw alle afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de Elfstedenhal in Leeuwarden de snelste op de 1000 meter. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam. Vorig jaar won Van 't Wout ook alle drie de afstanden.

15 uur geleden
Nederlandse tennissers verliezen in United Cup ruim van Duitsland

SYDNEY (ANP/DPA) - De Nederlandse tennissers zijn de United Cup, het toernooi voor gemengde landenteams, begonnen met een ruime nederlaag. Duitsland was in Sydney met 3-0 te sterk.

22 uur geleden