Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Autocoureur Verschoor volgt Viscaal van Formule 3 naar Formule 2

Autocoureur Verschoor volgt Viscaal van Formule 3 naar Formule 2

SAKHIR (ANP) - In navolging van Bent Viscaal promoveert ook Richard Verschoor van de Formule 3 naar de Formule 2. De 20-jarige autocoureur stapt komend weekeinde bij de start van het seizoen in Bahrein in een auto van het Nederlandse team MP Motorsport. "Ik ben zo blij met deze kans", aldus Verschoor, die teamgenoot wordt van de Duitser Lirim Zendeli.

Enkele weken geleden verzekerde Viscaal zich al van 'promotie' van de Formule 3 naar de Formule 2. De 21-jarige coureur uit het Overijsselse dorp Albergen werd vastgelegd door het Italiaanse team Trident.

Viscaal reed afgelopen jaar in de Formule 3 voor MP Motorsport en boekte één overwinning, begin augustus op Silverstone. Hij eindigde met 40 punten op de dertiende plaats in het klassement. Verschoor, die één podiumplaats behaalde, werd negende met 69 punten. De Utrechter won eind 2019 de prestigieuze Grand Prix van Macau.

Komend weekeinde begint in Bahrein het seizoen in de Formule 1 en Formule 2. Voor Max Verstappen is de race zondag, Viscaal en Verschoor hebben zowel zaterdag als zondag races op het programma staan.

Meer uit Sport

Giro-winnaar Simon Yates stopt per direct als wielrenner

DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.

36 minuten geleden
Oud-wielrenner Dumoulin nieuwe koersdirecteur Amstel Gold Race

MAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.

3 uur geleden
Tennissers uitgeschakeld in United Cup na nederlaag tegen Polen

SYDNEY (ANP) - De Nederlandse tennissers zijn na een nederlaag tegen Polen uitgeschakeld in de groepsfase van de United Cup, het Australische toernooi voor gemengde landenteams. Tallon Griekspoor en Suzan Lamens verloren in het enkelspel van Hubert Hurkacz en Iga Swiatek, allebei in twee sets. In het gemengd dubbelspel waren Katarzyna Kawa en Jan Zielinski te sterk voor Demi Schuurs en David Pel.

6 uur geleden
Olympische vlam bereikt Bologna maand voor Spelen

BOLOGNA (ANP/RTR) - De olympische vlam is een maand voor het begin van de Winterspelen in Milaan aangekomen in Bologna. De fakkeltocht begon een maand geleden vanuit Rome aan zijn reis en heeft de eilanden Sardinië en Sicilië aangedaan, net als de steden Napels en Bari, als onderdeel van een tocht van 12.000 kilometer die op 6 februari eindigt in het San Siro-stadion in Milaan.

16 uur geleden
Klassementsleider Van den Brink wint derde etappe Dakar Rally

AL-ULA (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink heeft de derde etappe in de Dakar Rally in de categorie Truck op zijn naam geschreven. De Nederlandse chauffeur, die wordt bijgestaan door navigator Bart van Heun en mecanicien Jarno van de Pol, was in Saudi-Arabië de snelste over 666 kilometer van Yanbu naar Al-Ula. Van den Brink heeft zijn voorsprong in het algemeen klassement uitgebreid van ruim drie minuten naar ruim acht minuten op de nummer 2.

21 uur geleden
Australian Open keert in 2026 recordbedrag aan prijzengeld uit

MELBOURNE (ANP/DPA) - De Australian Open keert een recordbedrag aan prijzengeld uit voor de editie van 2026. In totaal is er 74,9 miljoen Amerikaanse dollar te verdelen, zo'n 64 miljoen euro. Dat is een toename van 16 procent in vergelijking met vorig jaar, meldt de organisatie.

1 dag geleden
Tennisster Williams verliest in voorbereiding op Australian Open

AUCKLAND (ANP) - Tennisster Venus Williams is uitgeschakeld in de eerste ronde van het tennistoernooi van Auckland. De 45-jarige Amerikaanse verloor in drie sets van de Poolse Magda Linette: 4-6 6-4 2-6.

1 dag geleden