Autocoureur Hamilton ziet ook positieve dingen in coronacrisis
LONDEN (ANP) - Lewis Hamilton probeert ook positieve dingen uit de coronacrisis te halen. "We zien weer heldere lucht in de wereld", zegt de zesvoudig wereldkampioen in de Formule 1 op sociale media. "Minder dieren worden voor ons plezier geslacht. We stellen minder eisen en blijven binnen."
"Laten we niet terugkomen zoals we deze moeilijke tijd ingingen", doelt Hamilton op de uitbraak van het coronavirus. "Laten we eruit komen met betere kennis over de wereld. Laten we onze gewoonten veranderen. Laten we er fitter uitkomen en ook gezonder. Laten we zorgzamer voor de wereld zijn."
Hamilton is dit seizoen nog niet in actie gekomen in de Formule 1. De eerste tien races zijn afgelast of uitgesteld vanwege het coronavirus. De Formule 1 wil het seizoen in juli beginnen, met een race in Oostenrijk zonder publiek. "Ik mis het racen", zegt Hamilton. "Het is de eerste keer sinds mijn achtste jaar dat ik het seizoen nog steeds niet ben begonnen."
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
16 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
19 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
20 uur geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
21 uur geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
23 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
1 dag geleden