Autocoureur Hamilton ziet ook positieve dingen in coronacrisis
LONDEN (ANP) - Lewis Hamilton probeert ook positieve dingen uit de coronacrisis te halen. "We zien weer heldere lucht in de wereld", zegt de zesvoudig wereldkampioen in de Formule 1 op sociale media. "Minder dieren worden voor ons plezier geslacht. We stellen minder eisen en blijven binnen."
"Laten we niet terugkomen zoals we deze moeilijke tijd ingingen", doelt Hamilton op de uitbraak van het coronavirus. "Laten we eruit komen met betere kennis over de wereld. Laten we onze gewoonten veranderen. Laten we er fitter uitkomen en ook gezonder. Laten we zorgzamer voor de wereld zijn."
Hamilton is dit seizoen nog niet in actie gekomen in de Formule 1. De eerste tien races zijn afgelast of uitgesteld vanwege het coronavirus. De Formule 1 wil het seizoen in juli beginnen, met een race in Oostenrijk zonder publiek. "Ik mis het racen", zegt Hamilton. "Het is de eerste keer sinds mijn achtste jaar dat ik het seizoen nog steeds niet ben begonnen."
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
5 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
7 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
11 uur geleden