Autocoureur Hamilton ziet ook positieve dingen in coronacrisis
LONDEN (ANP) - Lewis Hamilton probeert ook positieve dingen uit de coronacrisis te halen. "We zien weer heldere lucht in de wereld", zegt de zesvoudig wereldkampioen in de Formule 1 op sociale media. "Minder dieren worden voor ons plezier geslacht. We stellen minder eisen en blijven binnen."
"Laten we niet terugkomen zoals we deze moeilijke tijd ingingen", doelt Hamilton op de uitbraak van het coronavirus. "Laten we eruit komen met betere kennis over de wereld. Laten we onze gewoonten veranderen. Laten we er fitter uitkomen en ook gezonder. Laten we zorgzamer voor de wereld zijn."
Hamilton is dit seizoen nog niet in actie gekomen in de Formule 1. De eerste tien races zijn afgelast of uitgesteld vanwege het coronavirus. De Formule 1 wil het seizoen in juli beginnen, met een race in Oostenrijk zonder publiek. "Ik mis het racen", zegt Hamilton. "Het is de eerste keer sinds mijn achtste jaar dat ik het seizoen nog steeds niet ben begonnen."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.
2 uur geledenCHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".
3 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - De eerste toegangsbewijzen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles gaan op 9 april voor het grote publiek in de verkoop. Een voorverkoop voor inwoners van Los Angeles en Oklahoma City, waar ook olympische onderdelen plaatsvinden, begint op 2 april.
16 uur geledenMARRAKECH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is uitgeschakeld op het ATP-toernooi van Marrakech. In de eerste ronde van de Grand Prix Hassan II, zoals het toernooi volledig heet, was de Duitser Yannick Hanfmann in twee sets te sterk voor de Nederlander: 7-6 (6) 6-4.
16 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de tweede keer het masterstoernooi van Miami gewonnen. De 24-jarige nummer 2 van de wereld versloeg in de strijd om de titel de verrassende finalist Jiri Lehecka, de Tsjechische nummer 22 van de wereld: 6-4 6-4. Sinner won zijn derde masterstoernooi op rij, iets wat alleen Novak Djokovic en Rafael Nadal eerder deden.
1 dag geleden