Autocoureur De Vries eindigt als achtste in E-Prix Tokio
TOKIO (ANP) - Nyck de Vries is als achtste geëindigd in de eerste race van de Formule E in Tokio. De Belg Stoffel Vandoorne won de wedstrijd en Robin Frijns werd tiende.
De Britse WK-leider Oliver Rowland eindigde als tweede, vlak voor zijn landgenoot Taylor Barnard. De Formule E-rijders komen zondag opnieuw in actie in Tokio voor de negende race van het seizoen. In totaal staan er zestien wedstrijden op het programma. Rowland leidt het klassement met 133 punten. De Vries staat vijfde met 56 punten. Frijns vindt zich met 9 punten terug op de twintigste plaats in het algemeen klassement.
De Vries keerde in januari 2024 na een mislukt avontuur in de Formule 1 terug in de klasse waarin hij in 2021 de wereldtitel had veroverd. Hij mocht in 2023 uitkomen voor AlphaTauri in de Formule 1, maar werd om tegenvallende resultaten al na tien races vervangen door Daniel Ricciardo.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam is na zes Nederlandse titels op de 1000 meter op rij haar titel kwijtgeraakt, maar benadrukte na haar derde plaats op de kilometer de positieve punten. De 26-jarige schaatsster sprak na afloop wel van pijn in haar lies, maar constateerde ook enigszins tevreden dat ze haar doelen had behaald.
47 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De Keniaan Benson Kipruto heeft met minimaal verschil de marathon van New York gewonnen. Hij rende na 42,195 kilometer samen met zijn landgenoot Alexander Mutiso door het finishlint. De fotofinish wees uit dat hij 0,16 seconde sneller was. Beide atleten kregen een tijd van 2.08.09 achter hun naam.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud is voor de tweede keer Nederlands kampioen op de massastart geworden. De wereldkampioene op het onderdeel was bij de NK afstanden na zestien ronden de beste van een trio met haar twee ploeggenoten Bente Kerkhoff en Merel Conijn op de plaatsen twee en drie.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Femke Kok is voor het eerst in haar carrière Nederlands kampioen op de 1000 meter geworden. De wereldkampioen op de 500 meter was bij de NK afstanden in Heerenveen met 1.13,59 sneller dan teamgenote Marrit Fledderus en titelverdedigster Jutta Leerdam.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Abdi Nageeye heeft de marathon van New York niet uitgelopen. De titelverdediger haakte al redelijk vroeg in de wedstrijd af bij de koplopers en besloot rond het 30-kilometerpunt de strijd te staken.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Sifan Hassan is er niet in geslaagd haar debuut in de marathon van New York op te sieren met de zege. De olympisch kampioene kwam al redelijk vroeg in de wedstrijd in de problemen en moest een trio Keniaanse rivalen laten gaan. Ze stortte in de slotfase in en eindigde als zesde in 2.24.43.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jannik Sinner neemt met de eindzege op het masterstoernooi van Parijs de eerste plaats op de wereldranglijst weer over van Carlos Alcaraz. De 24-jarige Italiaan versloeg in de finale de Canadees Felix Auger-Aliassime met 6-4 7-6 (4).
2 uur geleden