Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auto rijdt pand Roosendaal binnen, geen gewonden

Auto rijdt pand Roosendaal binnen, geen gewonden

ROOSENDAAL (ANP) - Een automobilist is in de nacht van woensdag op donderdag een pand in Roosendaal binnengereden en er daarna vandoor gegaan. De auto kwam in het pand tot stilstand.

De melding kwam rond 02.00 uur binnen. "De klap is door meerdere mensen gehoord en zij hebben ook de bestuurder uit de auto gehaald", zegt een woordvoerder van de politie. "Maar die heeft vervolgens de benen genomen en hebben wij niet meer aangetroffen."

Er zijn geen gewonden gevallen. De brandweer heeft het pand, waarin een dagopvang voor mensen met een beperking is gevestigd, gecontroleerd en veilig verklaard.

Hoe het kan dat de auto het pand is binnengereden is niet duidelijk. Volgens een woordvoerder van de politie kan een hoge snelheid daarbij een rol hebben gespeeld. De politie weet wie de eigenaar van de auto is. Of die persoon de auto ook heeft bestuurd, wordt onderzocht.

Meer uit Binnenland

Zes bestuurders die nog vastzaten na A12-blokkade vrijgelaten

UTRECHT (ANP) - De zes bestuurders die nog vastzaten na de blokkade van de A12 op zaterdag, zijn maandag vrijgelaten. Dat laat de politie weten.

5 uur geleden
Koninklijk bezoek Dokkum trok 21.000 mensen, burgemeester blij

DOKKUM (ANP) - Ongeveer 21.000 mensen waren maandag bij het bezoek van de koninklijke familie aan Dokkum. "Het was overal druk, gezellig druk, maar nergens te druk", zegt burgemeester Johannes Kramer van de gemeente Noardeast-Fryslân, waar de Friese vestingstad onder valt.

5 uur geleden
Eerste asielzoekers dinsdag naar opvang in Zeelandhallen Goes

GOES (ANP) - Asielzoekers kunnen vanaf dinsdag worden opgevangen in de Zeelandhallen in Goes. Het gebouw is goedgekeurd voor gebruik, laat opvangorgaan COA maandag weten.

5 uur geleden
Gemeente Breda: plein binnenstad vol

BREDA (ANP) - De Havermarkt in het centrum van Breda is vol. Dat meldt de gemeente Breda. Voor het plein geldt het principe: één persoon in, één persoon uit. Aan de Haven, Sint Janstraat, op het Kasteelplein en op het Kerkplein is nog wel ruimte om Koningsdag te vieren.

5 uur geleden
Utrecht: Stadhuisplein en Oudkerkhof vol door drukte

UTRECHT (ANP) - Het Stadhuisplein en Oudkerkhof in de binnenstad van Utrecht zijn vol, meldt de gemeente. Er mogen geen nieuwe mensen de pleinen op. Ook op de Neude en het Janskerkhof wordt het erg druk.

5 uur geleden
Willem-Alexander sluit 'onvergetelijke Koningsdag' in Dokkum af

DOKKUM (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft de viering van Koningsdag in de Friese stad Dokkum afgesloten. Aan het einde van het programma sprak hij van een "onvergetelijke dag" en bedankte hij alle betrokkenen.

8 uur geleden
NS: treinen druk maar beheersbaar op Koningsdag

DEN HAAG (ANP) - In de treinen is het maandagmiddag "druk maar beheersbaar", meldt een woordvoerder van de NS. Het wordt langzaamaan drukker in de hoofdstad en andere grote steden, vooral op de plekken waar grote evenementen zijn rond Koningsdag.

8 uur geleden