Auto met Van der Gijp erin na tv-uitzending bewerkt met hamers
DORDRECHT (ANP) - Oud-voetballer en tv-persoonlijkheid René van der Gijp heeft begin deze week naar eigen zeggen veel geluk gehad. De 59-jarige Dordtenaar kreeg de schrik van zijn leven toen hij bij zijn woning werd opgewacht door drie mannen, die met zware hamers op zijn auto insloegen. De voormalige international, die maandagavond terugkeerde van zijn vaste optreden in de voetbaltalkshow Veronica Inside, kon ongedeerd in zijn voertuig wegkomen, maar heeft geen "flauw idee" waarom en waarvan hij het slachtoffer is geworden.
"Ik stond met mijn auto voor het hek om het te openen en opeens sprongen er drie gasten uit het niets voor mijn auto", legde Van der Gijp redelijk nuchter uit in het programma Radio Veronica - Veronica Inside. "Ze begonnen als idioten met hamers op mijn auto in te slaan. Ik schrok me de tering, maar ik kon wegkomen door achteruit weg te rijden."
Zijn autoruiten gingen niet kapot. "Ik heb van die ramen in mijn auto die je niet stuk krijgt. Die heeft de eerste eigenaar van de auto er ooit in laten zetten, dat wist ik zelf ook niet. Ik weet wel dat als je één klap van zo'n hamer op je hoofd krijgt, dan ben je dood."
Meer uit Sport
JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.
20 uur geledenJEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.
21 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.
23 uur geledenJEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
1 dag geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
1 dag geleden