Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auto bij Charleroi gevonden van ouders die baby ontvoerden

Auto bij Charleroi gevonden van ouders die baby ontvoerden

BRUSSEL (ANP) - In de buurt van de Belgische stad Charleroi is de auto gevonden van de ouders die eerder uit een Franse kraamkliniek hun premature baby hadden meegenomen en daarna wegreden. De ouders en de baby zijn nog spoorloos.

In België werden langs snelwegen digitale opsporingsberichten vertoond. Daarop stond ook het nummer van de Franse nummerplaat van de ouders.

De baby is op 6 oktober te vroeg geboren en heeft nog altijd speciale zorg nodig. De Franse en Belgische autoriteiten nemen de zaak daarom hoog op en spreken van een ontvoering. Volgens sommige media zouden de ouders al eerder met de politie in aanraking zijn gekomen.

Verstopt

Op bewakingsbeelden van de kraamkliniek is te zien hoe maandag de ouders van 23 en 25 jaar oud de kraamkliniek verlieten met een tas. De baby zat daarin misschien verstopt. Vervolgens zou het paar vertrokken zijn met nog drie andere personen in hun auto.

In Frankrijk zijn intussen vijf mensen met een leeftijd tussen de 16 en 29 jaar gearresteerd in verband met de ontvoering van de baby. "Goede vrienden van de ouders", schrijft de krant Le Monde.

Meer uit Buitenland

Iran ontbiedt Europese ambassadeurs om terreurlijst

TEHERAN (ANP/AFP) - Iran heeft Europese ambassadeurs ontboden, omdat landen van de Europese Unie vorige week besloten de Iraanse Revolutionaire Garde (IRG) op de terreurlijst te zetten. Eerder werd bekend dat Teheran als vergeldingsmaatregel militairen uit die landen als terroristen gaat bestempelen.

1 uur geleden
Trump dreigt met rechtszaak tegen 'loser Noah' na Grammy Awards

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft woedend gereageerd op de uitreiking van de Grammy Awards. Hij noemde de ceremonie bijna onkijkbaar en dreigde met een rechtszaak tegen komiek en presentator Trevor Noah, die grappen maakte over Trump en zedendelinquent Jeffrey Epstein. "Maak je klaar, Noah, ik ga wat lol met je hebben", schreef hij online.

1 uur geleden
Grensovergang Rafah in beide richtingen heropend

RAFAH (ANP/AFP/RTR) - De grensovergang Rafah tussen de Gazastrook en Egypte is heropend, meldt een Israëlische veiligheidsfunctionaris. Palestijnen kunnen via de grensovergang Gaza weer in- en uitgaan.

1 uur geleden
Kendrick Lamar is rapper met de meeste Grammy's

LOS ANGELES (ANP/AFP) - Kendrick Lamar is sinds zondag de rapper die de meeste Grammy's ooit heeft gewonnen. Hij heeft er nu 26, een meer dan de vorige recordhouder Jay-Z.

4 uur geleden
Trump: VS en Cuba onderhandelen over akkoord 'op hoogste niveau'

MAR-A-LAGO (ANP/AFP/DPA) - De Verenigde Staten en Cuba onderhandelen "op het hoogste niveau" over een akkoord. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump zondag, nadat hij Cuba met een olieblokkade had gedreigd.

9 uur geleden
Topgeneraals Israël en VS ontmoetten elkaar in Pentagon

WASHINGTON (ANP/RTR) - De hoogste generaals van de Verenigde Staten en Israël hebben vrijdag overleg gevoerd in het Pentagon te midden van de oplopende spanningen met Iran. Dat zeiden twee Amerikaanse functionarissen tegen persbureau Reuters.

15 uur geleden
Oekraïne meldt ruim tien doden door inslag drone bij bus

DNIPRO (ANP/RTR) - Oekraïense regionale autoriteiten hebben gemeld dat een bedrijfsbus ten oosten van de stad Dnipro is getroffen door een Russische drone die vlak bij het voertuig insloeg. Daardoor zouden vijftien doden en meerdere gewonden zijn gevallen.

18 uur geleden