Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Australische zwemster Campbell stopt na missen Spelen

Australische zwemster Campbell stopt na missen Spelen

SYDNEY (ANP) - De Australische zwemster Cate Campbell heeft haar afscheid aangekondigd. De 32-jarige Campbell, die jarenlang een concurrente was van onder anderen Ranomi Kromowidjojo, wist zich niet te plaatsen voor de Olympische Spelen van Parijs. Het hadden haar vijfde Spelen moeten worden.

"Ik heb alles gegeven wat ik in me had om mee te kunnen doen aan mijn vijfde Olympische Spelen. En daarom is er, zelfs bij een mislukking, sprake van trots", zei Campbell in een verklaring. "Het is een lange en wilde rit geweest en ik zou het voor geen goud hebben willen missen. Ik kan niet wachten om de 'Australian Dolphins' en de rest van het Australische olympische team in Parijs aan te moedigen."

Campbell liep eerder deze maand tijdens de Australische trials olympische plaatsing mis voor de 50 en 100 meter vrije slag.

Campbell won vier keer goud op de Olympische Spelen, allemaal op estafetteonderdelen. Ze zwom bovendien zeven wereldrecords.

Meer uit Sport

Van de Bunt pakt op OKT tweede olympisch ticket op 10 kilometer

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Thialf ook gekwalificeerd op de 10 kilometer voor de Spelen van Milaan. De 21-jarige schaatser van Team IKO X2O was met 12.36,35 een klasse apart. Jorrit Bergsma werd tweede met 12.45,52 en mag hopen op het tweede olympisch ticket op de 10 kilometer en zijn vierde deelname aan de Olympische Spelen.

37 minuten geleden
Noor Carlsen wint voor zesde keer wereldtitel snelschaken

DOHA (ANP/RTR) - Magnus Carlsen heeft zondag zijn zesde wereldtitel snelschaken gewonnen. De 35-jarige Noor deed dat in Doha in Qatar.

40 minuten geleden
Kok pakt olympisch ticket op 500 meter, Leerdam tweede

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen haar tweede ticket voor de Spelen van Milaan veroverd. De regerend wereldkampioene op de 500 meter was in de eerste omloop op die afstand op het OKT veruit de beste met 36,87 en ging zelfs niet van start in de tweede omloop.

44 minuten geleden
Kyrgios wint 'Battle of the Sexes' in het tennis van Sabalenka

DUBAI (ANP) - De Australische tennisser Nick Kyrgios (30) heeft de 'Battle of the Sexes' gewonnen van de Belarussische Aryna Sabalenka (27). De nummer 671 van de wereld bij de mannen was in de Coca-Cola Arena van Dubai in twee sets te sterk voor de nummer 1 bij de vrouwen: 6-3 6-3. Er is niet bekendgemaakt hoeveel geld de winnaar van de demonstratiewedstrijd verdiende.

2 uur geleden
Kok op OKT beste op eerste 500 meter met baanrecord

HEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 25-jarige regerend wereldkampioene van Reggeborgh was met 36,87 ruim sneller dan Jutta Leerdam en Isabel Grevelt. Kok dook onder haar eigen baanrecord van 36,97.

3 uur geleden
Nys klopt Del Grosso in wereldbekerveldrit Dendermonde

DENDERMONDE (ANP) - De Belg Thibau Nys heeft de achtste cross uit de wereldbeker gewonnen. Op het snelle parcours in Dendermonde was Nys in de sprint sneller dan Nederlands kampioen Tibor Del Grosso. De Belg Laurens Sweeck, de leider in het wereldbekerklassement, werd derde.

4 uur geleden
Brand is ook in wereldbekercross Dendermonde iedereen te snel af

DENDERMONDE (ANP) - Lucinda Brand heeft ook de achtste veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions had ook in Dendermonde weinig te vrezen van de concurrentie. Brand reed het grootste deel van de wedstrijd alleen voorop. Van de zeven voorgaande wereldbekercrossen dit seizoen had ze er zes gewonnen; één keer deed ze niet mee.

5 uur geleden