Australische zwemster Campbell: diepbedroefd, maar niet verrast
SYDNEY (ANP/RTR) - "Diepbedroefd, maar niet verrast", reageerde tweevoudig olympisch zwemkampioene Cate Campbell op het besluit van het Australisch olympisch comité zich terug te trekken van de Olympische Spelen van Tokio vanwege het coronavirus. "Het virus heeft onze dromen en toekomstvisie verbrijzeld. Onze wereld is op zijn kop gezet", schreef de specialiste op de 100 meter vrije slag op social media.
Campbell weigert echter alles als verloren te beschouwen. "Ik voel me nu een beetje verloren en verdwaasd, maar de doelen zijn niet verdwenen, alleen verschoven. Het is tijd om opnieuw de boel af te stellen en op te starten voor een nieuwe uitdaging."
De Australische waterpolo-international Keesja Gofers noemde het besluit een "keiharde klap" voor alle sporters. "Ik heb niet alleen een achtbaan gereden, maar het hele themapark van emoties", zei ze op Instagram. "Ik ben ook opgelucht. Atleten over de hele wereld krijgen door het uitstel de kans op een goede voorbereiding en de Olympische Spelen kunnen, op welke datum ze ook worden gehouden, een samenkomst blijven van 's werelds beste sporters."
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
11 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geleden