Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Australisch international naar vrouwenteam PSV

Australisch international naar vrouwenteam PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft het vrouwenteam voor komend seizoen opnieuw versterkt met een ervaren voetbalster. De Australische Kyah Simon (29) vervolgt haar loopbaan in Eindhoven. Eerder legde PSV al de Oranje-keepster Sari van Veenendaal en verdediger Mandy van den Berg vast.

Simon is 92-voudig international voor Australië. De aanvalster begon haar carrière bij Central Coast Mariners en speelde verder voor onder andere Sydney FC, het Amerikaanse Boston Breakers en Western Sydney Wanderers. De afgelopen drie seizoenen kwam ze in haar vaderland uit voor Melbourne City, waarmee ze het afgelopen seizoen kampioen werd in de W-League.

"Ik ben hier om prijzen te winnen", zegt Simon bij haar introductie. "Ik ben enthousiast om onderdeel van PSV te zijn. De atmosfeer, de faciliteiten en de club spreken enorm tot de verbeelding. Ik stond al een tijdje open voor een nieuwe uitdaging. Europa, Nederland in het bijzonder, ademt voetbal. PSV is een club met een roemruchte historie. Naar dat alles was ik op zoek."

De vrouwen van PSV stonden bovenaan in de eredivisie toen het coronavirus een einde maakte aan het seizoen.

Meer uit Voetbal

Keeper Courtois steunt invaller Lammens na fout tegen Spanje

INGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.

4 uur geleden
Invaller Merino schiet Spanje langs België naar halve finale WK

INGLEWOOD (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal maakt nog altijd kans op een tweede wereldtitel. De wereldkampioen van 2010 versloeg in de kwartfinales een taai België met 2-1. De winnende goal viel laat in de wedstrijd. Invaller Mikel Merino scoorde in de 88e minuut.

7 uur geleden
Eerste tegengoal keeper Simón van Spanje na 649 minuten

INGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut de 1-1.

8 uur geleden
Eerste tegengoal keeper Simón van Spanje na 649 minuten

INGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut van de kwartfinale tegen Spanje de 1-1.

8 uur geleden
België raakt vlak voor WK-kwartfinale aanvoerder Tielemans kwijt

INGLEWOOD (ANP) - België treedt aan zonder aanvoerder Youri Tielemans tegen Spanje in de kwartfinale van het WK voetbal. De middenvelder is vlak voor de aftrap tijdens de warming-up geblesseerd geraakt. Hans Vanaken vervangt hem in de selectie van bondscoach Rudy Garcia. Het duel wordt gespeeld in het Los Angeles Stadium.

9 uur geleden
Fabián Ruiz vervangt Pedri bij Spanje in kwartfinale tegen België

INGLEWOOD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente voert één verrassende wijziging door in zijn basiselftal voor de kwartfinale op het WK voetbal tegen België. Fabián Ruiz neemt op het middenveld de positie over van Pedri. Verder zijn er geen veranderingen in vergelijking met het team dat de wedstrijd begon tegen Portugal in de achtste finales.

10 uur geleden
Doelman Schoonderwaldt definitief van Sparta naar VVV-Venlo

ROTTERDAM (ANP) - Doelman Youri Schoonderwaldt gaat definitief van Sparta Rotterdam naar VVV-Venlo. De 26-jarige keeper speelde vorig seizoen al op huurbasis voor de club uit de Keuken Kampioen Divisie, waar hij eerste doelman was. Hij tekende voor twee seizoenen in Venlo.

19 uur geleden