Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Australiërs met dubbeltitel US Open in voetsporen van 'Woodies'

Australiërs met dubbeltitel US Open in voetsporen van 'Woodies'

NEW YORK (ANP) - Het Australische koppel Max Purcell-Jordan Thompson heeft op de US Open de titel in het mannendubbelspel gewonnen. Purcell en Thompson wonnen met 6-4 7-6 (4) van de Duitsers Kevin Krawietz en Tim Pütz.

Met hun overwinning treden de Australiërs in de voetsporen van hun illustere landgenoten Todd Woodbridge en Mark Woodforde. De 'Woodies' waren in 1996 het laatste Australische koppel dat de dubbeltitel op de US Open veroverde.

Het als zevende geplaatste duo Purcell-Thompson greep deze zomer op Wimbledon, ondanks drie matchpoints, naast de titel. De 30-jarige Thompson boekte in New York zijn eerste grandslamzege, voor de 26-jarige Purcell was het zijn tweede.

Meer uit Sport

Klassementsleider Pedersen sprint naar derde ritzege in Giro

MATERA (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft zijn leidende positie in de Ronde van Italië verstevigd. De 29-jarige Deen van Lidl-Trek sprintte in de vijfde etappe, die over 151 kilometer van Ceglie Messapica naar Matera ging, naar de zege. Pedersen drukte zijn wiel net iets eerder over de finish dan de Italiaan Edoardo Zambanini (tweede) en de Brit Tom Pidcock.

3 uur geleden
Na olympische wedstrijden opent Parijs zwembaden in de Seine

PARIJS (ANP/AFP/DPA) - Parijzenaren en toeristen kunnen vanaf juli weer zwemmen in de Seine. Het was meer dan honderd jaar verboden om te badderen in de rivier. Om vorig jaar wedstrijden voor de Olympische Spelen mogelijk te maken, werd de waterkwaliteit drastisch verbeterd. Nu kan ook het publiek er weer terecht in afgebakende zwemplekken.

3 uur geleden
Autosportbond FIA verlaagt straf voor vloeken na kritiek coureurs

EMILIA-ROMAGNA (ANP/RTR) - Autosportbond FIA heeft de maximale straffen voor coureurs die vloeken in de Formule 1 met 50 procent verlaagd. Stewards krijgen daarnaast meer bevoegdheid bij het bepalen van straffen. Dat meldt de FIA woensdag, in aanloop naar de Grote Prijs van Emilia-Romagna.

3 uur geleden
Tennisster Gauff plaatst zich voor halve finales in Rome

ROME (ANP) - De Amerikaanse tennisster Coco Gauff heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WTA-toernooi van Rome. De nummer 3 van de wereld versloeg Mirra Andrejeva uit Rusland met 6-4 7-6 (5).

4 uur geleden
Veertien Nederlandse judoka's naar WK in Boedapest

NIEUWEGEIN (ANP) - De judobond vaardigt veertien judoka's af voor de WK. Die vinden van 13 tot en met 19 juni plaats in de Hongaarse hoofdstad Boedapest. Joanne van Lieshout verdedigt haar titel in de klasse tot 63 kilogram.

5 uur geleden
Rozetruidrager Pedersen tot einde carrière bij Lidl-Trek

WATERLOO (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn contract bij wielerploeg Lidl-Trek voor onbepaalde tijd verlengd tot het einde van zijn carrière. Dat meldt het team van de 29-jarige Deen die momenteel de roze trui draagt in de Giro d'Italia.

9 uur geleden
Voorwaardelijke straf Dennis na dodelijke aanrijding echtgenote

SYDNEY (ANP/DPA) - Voormalig wielrenner Rohan Dennis uit Australië heeft een voorwaardelijke celstraf van twee jaar gekregen voor de dodelijke aanrijding van zijn echtgenote, de voormalig wielrenster Melissa Hoskins in 2023.

11 uur geleden