Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Australian Open 'respecteert' beslissing over Djokovic

Australian Open 'respecteert' beslissing over Djokovic

MELBOURNE (ANP) - De organisatie van de Australian Open "respecteert" de beslissing van het federaal gerechtshof in de zaak die Novak Djokovic had aangespannen. Dat staat in een korte verklaring van de Australische tennisbond, organisator van het eerste grandslamtoernooi van het jaar.

"Tennis Australia respecteert de beslissing van het federale gerechtshof. In lijn met de regels van de grandslams wordt de nummer 1-positie in de loting nu ingevuld door een lucky loser. We kijken uit naar een goede en spannende Australian Open 2022 en wensen alle deelnemers veel succes."

Djokovic, negenvoudig winnaar van de Australian Open, was als nummer 1 van de wereld ook als eerste geplaatst in Melbourne. Zijn visum is echter ingetrokken en dus kan de Serviër niet meedoen. De Italiaanse 'lucky loser' Salvatore Caruso neemt de plek van Djokovic in het speelschema over. Caruso, de nummer 150 van de wereld, was in de laatste ronde van de kwalificaties blijven steken.

Meer uit Sport

Hockeyers treffen in strijd om brons op WK opnieuw Argentinië

WAVER (ANP) - De Nederlandse hockeyers staan zondag op het wereldkampioenschap in de strijd om het brons opnieuw tegenover Argentinië. Die wedstrijd begint om 14.00 uur in het Belgische Waver. De Argentijnen verloren hun halve finale met 2-1 van titelverdediger Duitsland. Nederland versloeg Argentinië eerder dit WK in de groepsfase met 3-1.

8 uur geleden
Bondscoach Delmee zag hockeyers terecht verliezen van Spanje

AMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Jeroen Delmee vond dat de Nederlandse hockeyers in de halve finale van het WK terecht hebben verloren van Spanje (3-4). "Als je niet goed genoeg bent en je speelt niet top, dan verlies je terecht", zei Delmee na afloop tegen de NOS.

8 uur geleden
Telgenkamp liet zich op WK tegen Spanje 'uit de tent lokken'

AMSTELVEEN (ANP) - Duco Telgenkamp liet zich in de verloren halve finale (3-4) van de WK hockey tegen Spanje naar eigen zeggen uit de tent lokken. Dat zei de spits van Oranje na afloop tegen de NOS. Telgenkamp kreeg in het laatste kwart bij een 1-1 stand een tijdstraf van tien minuten, waarna Nederland de wedstrijd uit handen gaf.

10 uur geleden
Hockeyers onderuit tegen Spanje en missen finale WK

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers zijn er niet in geslaagd om op het WK in eigen land de finale te bereiken. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee gaf de wedstrijd in het vierde kwart van de halve finale weg en ging in het Amstelveense Wagener Stadion met 3-4 onderuit tegen Spanje.

10 uur geleden
Roeisters dubbeltwee prolongeren wereldtitel niet, winnen zilver

AMSTELVEEN (ANP) - Roeisters Benthe Boonstra (25) en Roos de Jong (33) hebben een zilveren medaille gewonnen in de dubbeltwee op de WK roeien in eigen land. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos eindigde het Nederlandse duo nipt achter de Ierse vrouwen Zoe Hyde en Margaret Cremen. Zwitserland werd derde.

11 uur geleden
Tennissters Koevermans en Rus naar hoofdtoernooi US Open

NEW YORK (ANP) - Anouk Koevermans heeft het hoofdtoernooi van de US Open bereikt. De 22-jarige tennisster versloeg Mariam Bolkvadze uit Georgië in de derde ronde van het kwalificatietoernooi: 6-3 7-6 (5).

11 uur geleden
Roeiers Van Dorp en Twellaar pakken wereldtitel in dubbeltwee

AMSTELVEEN (ANP) - Roeiers Simon van Dorp (29) en Melvin Twellaar (29) hebben de wereldtitel in de dubbeltwee veroverd bij de WK roeien in Nederland. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos bleven de Nederlanders de boten uit Servië en België ruim voor.

11 uur geleden