Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auger-Aliassime ook voor eigen publiek meteen uitgeschakeld

Auger-Aliassime ook voor eigen publiek meteen uitgeschakeld

TORONTO (ANP) - Tennisser Félix Auger-Aliassime is ook op het masterstoernooi van Toronto in de eerste ronde uitgeschakeld. De Canadese nummer 12 van de wereld werd met 6-4 6-4 verslagen door de Australiër Max Purcell, de mondiale nummer 78.

Auger-Aliassime, die dinsdag 23 jaar oud werd, verloor al voor de vierde keer op een rij in de eerste ronde. Ook op Roland Garros en Wimbledon bleef hij in de openingsronde steken. Auger-Aliassime is door zijn tegenvallende resultaten uit de mondiale top 10 gevallen.

Vorig jaar haalde Auger-Aliassime nog de kwartfinales op het masterstoernooi in Canada. Casper Ruud uit Noorwegen was hem toen de baas.

Verlies

De Brit Dan Evans, die afgelopen weekend Tallon Griekspoor nog versloeg in de finale van het ATP-toernooi van Washington, verloor in Toronto in de openingsronde van de Canadees Gabriel Diallo. Het werd 7-6 (4) 7-5 voor de nummer 141 van de wereld, die met een wildcard was toegelaten.

Carlos Alcaraz is als eerste geplaatst in Toronto. Hij neemt het in de tweede ronde op tegen de Amerikaan Ben Shelton. Novak Djokovic meldde zich af.

Vorig jaar werd het toernooi verrassend gewonnen door Pablo Carreño Busta, die zich dit jaar met een blessure afmeldde. Het mannentoernooi werd in 2022 gespeeld in Montreal. De mannen en vrouwen wisselen jaarlijks van locatie.

Meer uit Sport

Hamilton noemt een sprintrace in Monaco 'onzinnig'

BAKOE (ANP/RT) - Lewis Hamilton ziet niets in het toevoegen van een sprintrace bij de Grote Prijs van Monaco. "Het slaat nergens op", zei de zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van Azerbeidzjan. "Een sprintrace is niet de oplossing voor een circuit als in Monaco. Daar moet iets anders voor worden bedacht om het spannend te maken."

31 minuten geleden
Verstappen: Hadjar behouden als teamgenoot 'volkomen logisch'

BAKOE (ANP) - Max Verstappen is zeer te spreken over het besluit van Red Bull om Isack Hadjar te behouden. De Formule 1-renstal legde de Fransman nu al vast voor het volgende seizoen. "Het is een volkomen logisch besluit. Isack verdient dat stoeltje", liet Verstappen optekenen op de website van de Formule 1. "Ik denk dat het voor iedereen goed is. Ik kan prima met Isack opschieten en het is goed voor de continuïteit in het team", aldus de viervoudig wereldkampioen.

1 uur geleden
Formule 1-coureur Gasly schrikt van haatberichten op social media

BAKOE (ANP) - De Franse Formule 1-coureur Pierre Gasly is geschrokken van de vele haatberichten die hij kreeg op zijn sociale media na de Grote Prijs van Spanje in Madrid. Ook zijn vriendin en familie werden bedreigd, zegt de coureur van Alpine op de vaksite the-race.com. "Ik ben een topsporter, dus ik weet dat ik in de spotlights sta. Maar de omvang van de bedreigingen en aanvallen was volstrekt ongepast."

3 uur geleden
Ganna wint met Italië gemengde ploegentijdrit op WK wielrennen

MONTREAL (ANP) - Filippo Ganna heeft met Italië voor het eerst de gemengde ploegentijdrit gewonnen op de WK wielrennen. De tweevoudig individuele wereldkampioen tijdrijden veroverde met Mattia Cattaneo, Matteo Sobrero, Elisa Longo Borghini, Vittoria Guazzini en Monica Trinca Colonel in Montreal het goud in 51.32 minuten. Frankrijk, met onder anderen Bruno Armirail (Visma-Lease a Bike), was ruim acht seconden langzamer. Zwitserland pakte de laatste podiumplek.

1 dag geleden
Recordbedrag aan prijzengeld op EK atletiek 2028

LAUSANNE (ANP) - De Europese atletiekbond heeft het prijzengeld voor de eerstkomende EK outdoor aanzienlijk verhoogd. Er is een recordbedrag van 3,5 miljoen euro beschikbaar voor de atleten op de titelstrijd in 2028 in de Poolse stad Chorzów. Dat is 3 miljoen meer dan op de voorgaande twee EK's.

1 dag geleden
Skiër Hirscher na acht maanden weer op de sneeuw in Zoetermeer

ZOETERMEER (ANP) - Marcel Hirscher (37) heeft voor het eerst in acht maanden weer op zijn ski's gestaan. Dat meldde de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) dinsdag op de eigen site. De voormalige Oostenrijkse skikampioen zou in februari van dit jaar voor Nederland naar de Olympische Winterspelen in Milaan gaan, maar liet in januari weten de Spelen niet te gaan halen vanwege zijn fitheid. Hij was op dat moment herstellende van een kruisbandblessure.

1 dag geleden
Verstappen wil bij Grote Prijs Azerbeidzjan 'momentum' vasthouden

BAKOE (ANP) - Max Verstappen hoopt dit weekend bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan in Bakoe de goede lijn door te trekken na zijn podiumplaats in Spanje anderhalve week geleden. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull eindigde in Madrid op de tweede plaats, achter de Italiaanse WK-leider Kimi Antonelli.

1 dag geleden