Aubameyang kan in Champions League debuteren voor Chelsea
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang kan dinsdag in de Champions League debuteren voor Chelsea. De spits uit Gabon, vorige week vlak voor het sluiten van de transfermarkt overgekomen van FC Barcelona, behoort tot de selectie van trainer Thomas Tuchel voor het duel met Dinamo Zagreb in Kroatië.
Aubameyang speelde eerder in de Engelse competitie jaren voor Arsenal. De 33-jarige spits stapte begin dit jaar over naar FC Barcelona en was met 13 doelpunten in 24 wedstrijden best succesvol, maar na de komst van Robert Lewandowski namen de kansen van Aubameyang op speeltijd flink af.
Chelsea mist tegen Dinamo Zagreb de basiskrachten Thiago Silva (krijgt rust) en N'Golo Kanté (geblesseerd). Net als Aubameyang kan ook de van Juventus gehuurde Denis Zakaria in Zagreb debuteren voor de 'Blues'. De aanwinsten ontbraken zaterdag in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen West Ham United.
De aftrap in het Maksimir-stadion is om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
5 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
8 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
11 uur geleden