Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aubameyang kan in Champions League debuteren voor Chelsea

Aubameyang kan in Champions League debuteren voor Chelsea

LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang kan dinsdag in de Champions League debuteren voor Chelsea. De spits uit Gabon, vorige week vlak voor het sluiten van de transfermarkt overgekomen van FC Barcelona, behoort tot de selectie van trainer Thomas Tuchel voor het duel met Dinamo Zagreb in Kroatië.

Aubameyang speelde eerder in de Engelse competitie jaren voor Arsenal. De 33-jarige spits stapte begin dit jaar over naar FC Barcelona en was met 13 doelpunten in 24 wedstrijden best succesvol, maar na de komst van Robert Lewandowski namen de kansen van Aubameyang op speeltijd flink af.

Chelsea mist tegen Dinamo Zagreb de basiskrachten Thiago Silva (krijgt rust) en N'Golo Kanté (geblesseerd). Net als Aubameyang kan ook de van Juventus gehuurde Denis Zakaria in Zagreb debuteren voor de 'Blues'. De aanwinsten ontbraken zaterdag in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen West Ham United.

De aftrap in het Maksimir-stadion is om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

5 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

5 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

11 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

12 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

12 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

12 uur geleden