Aubameyang blijft bij Arsenal en verlengt contract
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang blijft bij Arsenal en heeft zijn contract met drie jaar verlengd. De spits uit Gabon gaf in de zomer meermaals te kennen dat hij twijfelde over zijn toekomst in Londen, omdat Arsenal al jaren niet meer meedoet om de grote prijzen. De 31-jarige Aubameyang lag nog tot de zomer van 2021 vast.
"Zij hebben de sleutels in handen. Het is aan hen om hun werk te doen en daarna zien we wel hoe het gaat", zei Aubameyang over de clubleiding van Arsenal. "Ik sta op een kruispunt in mijn carrière en ik wil eerlijk zijn tegen iedereen. Het wordt een moeilijke beslissing."
Aubameyang kwam in de winter van 2018 over van Borussia Dortmund. Afgelopen seizoen won hij met Arsenal de FA Cup en begin dit seizoen de Community Shield, maar andere grote successen bleven uit. Afgelopen seizoen werden de Gunners teleurstellend achtste in de Premier League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel Sánchez heeft zijn elftal voor de inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II op zes posities gewijzigd ten opzichte van de 5-1-overwinning op Fortuna Sittard van zaterdag. In de Johan Cruijff ArenA wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.
43 minuten geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft de Duitse trainer Dino Toppmöller ontslagen. Dat maakte de Franse voetbalclub dinsdag bekend. De 45-jarige trainer maakte deze zomer de overstap naar Lens, en stond slechts zes wedstrijden voor de groep. Hij had de functie overgenomen van Pierre Sage, die met Lens verrassend tweede was geworden in de Franse competitie.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft achttien supporters een stadionverbod opgelegd voor de misdragingen bij de gestaakte wedstrijd tegen Go Ahead Eagles op 5 september. Dat meldt de club op zijn website.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Oud-profvoetballer Ahmed Ammi is op 45-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Fortuna Sittard, waar hij de afgelopen jaren als hoofdtrainer van het oudste jeugdteam werkzaam was.
5 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - De UEFA heeft de finale van de Champions League van 2028 toegewezen aan München en de eindstrijd van 2029 aan Barcelona. Dat gebeurde dinsdag tijdens een vergadering in Thessaloniki. Vorig jaar was al besloten dat de finale van dit seizoen in 2027 in het stadion van Atlético Madrid is.
8 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - De wedstrijd om de Europese Supercup is volgend jaar in de Johan Cruijff ArenA. Dat is besloten tijdens een vergadering van de Europese voetbalbond UEFA in Thessaloniki.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zijn voortvarende seizoensstart in de Italiaanse Serie A voortgezet met de vierde overwinning op rij. De regerend landskampioen won met 5-3 van Udinese. Inter kwam daarmee op de maximale 12 punten.
20 uur geleden