Aubameyang blijft bij Arsenal en verlengt contract
LONDEN (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang blijft bij Arsenal en heeft zijn contract met drie jaar verlengd. De spits uit Gabon gaf in de zomer meermaals te kennen dat hij twijfelde over zijn toekomst in Londen, omdat Arsenal al jaren niet meer meedoet om de grote prijzen. De 31-jarige Aubameyang lag nog tot de zomer van 2021 vast.
"Zij hebben de sleutels in handen. Het is aan hen om hun werk te doen en daarna zien we wel hoe het gaat", zei Aubameyang over de clubleiding van Arsenal. "Ik sta op een kruispunt in mijn carrière en ik wil eerlijk zijn tegen iedereen. Het wordt een moeilijke beslissing."
Aubameyang kwam in de winter van 2018 over van Borussia Dortmund. Afgelopen seizoen won hij met Arsenal de FA Cup en begin dit seizoen de Community Shield, maar andere grote successen bleven uit. Afgelopen seizoen werden de Gunners teleurstellend achtste in de Premier League.
Meer uit Voetbal
BORDEAUX (ANP/DPA) - De Franse voetbalclub Girondins de Bordeaux, die kampt met financiële problemen, wordt verkocht aan een Amerikaanse investeerdersgroep. Park Bench koopt de zesvoudig kampioen van Frankrijk voor een symbolisch bedrag van 1 euro.
46 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is woensdag zonder Jan Paul van Hecke vertrokken naar Thessaloniki voor de uitwedstrijd donderdag tegen Griekenland in de Nations League. De verdediger heeft op de laatste training in Zeist een voetblessure opgelopen en keert terug naar zijn club Tottenham Hotspur, meldt de KNVB.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Pep Guardiola heeft woensdag zijn steun uitgesproken aan de supporters van Manchester City. Dinsdag werd bekend dat de club waar hij tien jaar lang hoofdtrainer was, schuldig is bevonden aan alle aanklachten van ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League. De overtredingen vonden plaats tussen 2009 en 2018. Guardiola was van 2016 tot afgelopen zomer trainer van City.
1 uur geledenDUBLIN (ANP) - De bondscoach van het Ierse nationale voetbalelftal heeft woensdag bevestigd dat zijn team zondag zal aantreden in de Nations League-wedstrijd tegen Israël. Dat meldt onder meer de Ierse nationale omroep RTÉ. "De FAI heeft gezegd dat we beide wedstrijden gaan spelen, en daar gaan we aan voldoen", zei de IJslandse bondscoach Heimir Hallgrímsson op een persconferentie over de Ierse voetbalbond.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oud-speler en voetbalanalist Micah Richards is "compleet verslagen" door het nieuws dat Manchester City schuldig is bevonden aan alle aanklachten van ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League. Dat schrijft de Britse omroep BBC woensdag. Richards, tegenwoordig bekend als analist bij Match of the Day, speelde bijna zijn hele carrière voor City, en won de landstitel met de club in 2012 en 2014. De financiële overtredingen hebben plaatsgevonden in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Jan Paul van Hecke moet de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Griekenland donderdag mogelijk aan zich voorbij laten gaan. De verdediger ging woensdag tijdens de afsluitende training in Zeist al snel naar de kant. Van Hecke maakte daar een praatje met bondscoach Xavi Hernández en ging vervolgens in de dug-out zitten.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Het Israëlische Hapoel Beer Sheva mag op 15 oktober geen supporters meenemen naar de Europa League-wedstrijd tegen AZ in Alkmaar. Dat heeft de driehoek (gemeente, politie en Openbaar Ministerie) besloten. Burgemeester Anja Schouten legt in een brief aan de gemeenteraad uit dat de wedstrijd "vanwege de geopolitieke context" als zeer risicovol is aangemerkt.
6 uur geleden