Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Auassar helpt Sparta aan belangrijke zege op Go Ahead Eagles

Auassar helpt Sparta aan belangrijke zege op Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Adil Auassar heeft Sparta Rotterdam aan een belangrijke overwinning in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geholpen. De aanvoerder maakte het enige doelpunt in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (1-0). Hij scoorde in de 68e minuut op aangeven Vito van Crooy.

Sparta is na de zege geen hekkensluiter van de Eredivisie meer en klom naar een voorlopige zestiende plaats. De kans is groot dat de club binnenkort nog 3 punten mag bijschrijven. Sparta leidde vorige week in blessuretijd met 1-0 toen het uitduel met Vitesse werd gestaakt. De KNVB heeft besloten dat de Rotterdammers terug moeten naar Arnhem om de laatste zes minuten uit te spelen. Sparta dankte de zege op Eagles aan een goede tweede helft, waarin de ingevallen Lennart Thy en Laurent Jans grote kansen misten.

Tom Beugelsdijk verscheen gewoon aan de aftrap voor Sparta. De verdediger kreeg vorige week in de gestaakte wedstrijd tegen Vitesse zijn vijfde gele kaart en zou eigenlijk geschorst zijn. Maar de KNVB telt die kaart pas mee als de wedstrijd in Arnhem is uitgespeeld. Beugelsdijk wist nauwelijks te profiteren van de beslissing van de voetbalbond. Hij kwam al in de 1e minuut lelijk ten val en liep daarbij een hersenschudding op. Sparta liet weten dat Beugelsdijk zich uit voorzorg nog laat onderzoeken in een ziekenhuis.

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

2 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

11 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

14 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

14 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

14 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

15 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

17 uur geleden