Auassar helpt Sparta aan belangrijke zege op Go Ahead Eagles
ROTTERDAM (ANP) - Adil Auassar heeft Sparta Rotterdam aan een belangrijke overwinning in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geholpen. De aanvoerder maakte het enige doelpunt in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (1-0). Hij scoorde in de 68e minuut op aangeven Vito van Crooy.
Sparta is na de zege geen hekkensluiter van de Eredivisie meer en klom naar een voorlopige zestiende plaats. De kans is groot dat de club binnenkort nog 3 punten mag bijschrijven. Sparta leidde vorige week in blessuretijd met 1-0 toen het uitduel met Vitesse werd gestaakt. De KNVB heeft besloten dat de Rotterdammers terug moeten naar Arnhem om de laatste zes minuten uit te spelen. Sparta dankte de zege op Eagles aan een goede tweede helft, waarin de ingevallen Lennart Thy en Laurent Jans grote kansen misten.
Tom Beugelsdijk verscheen gewoon aan de aftrap voor Sparta. De verdediger kreeg vorige week in de gestaakte wedstrijd tegen Vitesse zijn vijfde gele kaart en zou eigenlijk geschorst zijn. Maar de KNVB telt die kaart pas mee als de wedstrijd in Arnhem is uitgespeeld. Beugelsdijk wist nauwelijks te profiteren van de beslissing van de voetbalbond. Hij kwam al in de 1e minuut lelijk ten val en liep daarbij een hersenschudding op. Sparta liet weten dat Beugelsdijk zich uit voorzorg nog laat onderzoeken in een ziekenhuis.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
8 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
12 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
12 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
14 uur geleden