Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AT&T scoort met videostreamingdienst HBO Max

AT&T scoort met videostreamingdienst HBO Max

DALLAS (ANP/BLOOMBERG) - Telecom- en entertainmentconcern AT&T heeft met zijn videostreamingdienst HBO Max en betaalzender HBO 47 miljoen abonnees in de Verenigde Staten. Dat zijn er een kleine 3 miljoen meer dan aan het einde van het eerste kwartaal. Wereldwijd hebben de zenders en streamingdienst van HBO, die de strijd aan moet gaan met bijvoorbeeld Disney, Netflix en Amazon, 67,5 miljoen gebruikers en AT&T verwacht dat dit er eind dit jaar tot wel 73 miljoen kunnen zijn.

Losse cijfers voor HBO Max geeft AT&T niet, waardoor de cijfers moeilijk te vergelijken zijn. Maar veel consumenten zijn eerder geneigd om een abonnement op een streamingdienst te nemen dan een betaalzender. Daarmee wordt HBO Max als belangrijk voor de toekomst van het concern gezien.

Met die nieuwe abonnees moeten de kosten voor de dure entertainmentproducties worden terugverdiend. HBO is onder meer bekend van series al Succession en Mare of Easttown. Het aantal klanten van gewone tv-diensten van AT&T nam opnieuw af. AT&T heeft daarom tv-dienst DirectTV in een samenwerkingsverband met investeerder TPG ondergebracht. Zijn entertainmenttak Time Warner, waar ook HBO onder valt, gaat samen met Discovery, het moederbedrijf van onder meer Discovery Channel, TLC en Eurosport.

Klanten voor mobiele telefonie wist AT&T aan te trekken dankzij scherpe aanbiedingen met gratis telefoons. Door die klanten langere tijd aan zich te binden voor lucratieve 5G-diensten moet dat worden goedgemaakt. Het concern is bovendien veel geld kwijt aan de uitbreiding van zijn 5G-netwerk in de VS.

Meer uit Financieel

Brits winkelconcern Frasers claimt controle over merk Hugo Boss

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het Britse winkel- en sportconcern Frasers Group zegt dat het de controle over het Duitse modemerk Hugo Boss heeft overgenomen. Het concern meldt vrijdag in een verklaring zijn belang in het merk te hebben uitgebreid naar 50,08 procent, na een nieuwe aankoop van aandelen Hugo Boss.

2 uur geleden
Wall Street sluit lager na verder stijgende olieprijzen

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag lager gesloten. Het sentiment op Wall Street werd gedrukt door de stijgende olieprijzen. Ingewijden zeiden deze week tegen The New York Times dat de Amerikaanse en Israëlische strijdkrachten nieuwe aanvallen op Iran plannen voor na de Congres-verkiezingen in de Verenigde Staten in november.

2 uur geleden
Senator VS kondigt uitzonderingen aan op Canadese importheffingen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Verenigde Staten breiden de uitzonderingen van de importheffingen op bepaalde Canadese producten uit. Dat heeft senator Susan Collins vrijdag gezegd op X. De stap kan de herverkiezingscampagne van de Republikeinse Collins een impuls geven.

3 uur geleden
Shein schikt Amerikaans onderzoek voor 100 miljoen, meldt Reuters

LONDEN (ANP/RTR) - Webwinkel Shein heeft ingestemd om een onderzoek van de Amerikaanse toezichthouder FTC te schikken voor 100 miljoen dollar, omgerekend ongeveer 89 miljoen euro. Dat zegt een ingewijde tegen persbureau Reuters. Het onderzoek zou gaan over vertragingen bij leveringen en andere klachten van klanten.

5 uur geleden
Amerikaanse boete voor KLM om vliegen boven Irak

WASHINGTON (ANP) - KLM heeft een boete van 320.000 dollar gekregen van het Amerikaanse ministerie van Transport. De Amerikanen bestraffen de maatschappij, omdat ze bij vluchten met zogenoemde codeshare van Delta Air Lines door luchtruim is gevlogen waarvoor beperkingen van de Amerikaanse luchtvaartautoriteit FAA gelden.

6 uur geleden
AEX sluit licht hoger, Shell bovenaan na stijgende olieprijzen

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met een kleine plus gesloten. Beleggers waren voorzichtig door de stijgende olieprijzen en zorgen rond AI. Olie- en gasproducent Shell en oliedienstverlener SBM Offshore profiteerden op het Damrak van de duurdere olie.

6 uur geleden
NCSC: kans fors misbruik kwetsbaarheden PHP kleiner dan gedacht

DEN HAAG (ANP) - Het misbruiken van de twee kwetsbaarheden in programmeertaal PHP is ingewikkeld en de kans op grootschalig misbruik is kleiner dan eerder ingeschat. Dat meldt het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) na verder onderzoek.

7 uur geleden