Atlético zet succesreeks voort bij Granada
GRANADA (ANP) - Atlético Madrid geeft nog geen krimp aan kop van de ranglijst in de Spaanse voetbalcompetitie. De formatie van de Argentijnse coach Diego Simeone won zaterdag de lastige uitwedstrijd bij Granada, 1-2. Dat betekende de zestiende overwinning in de laatste achttien wedstrijden in de competitie.
Marcos Llorente zette Atlético na ruim een uur op voorsprong. Hij verraste doelman Rui Silva met een schot in de korte hoek. Slechts enkele minuten later was het alweer gelijk. Yangel Herrera was daarvoor verantwoordelijk, na slecht uitverdedigen aan de kant van de club uit de hoofdstad.
Ietwat gelukkig kwam Atlético opnieuw op voorsprong. Ángel Correa scoorde, mede omdat verdediger Jesús Vallejo zijn inzet van richting veranderde.
Atlético Madrid heeft nu 8 punten voorsprong op Real Madrid én een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
10 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
11 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
13 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
22 uur geleden