Atlético wint met opnieuw scorende Suárez
CÁDIZ (ANP) - Atlético Madrid blijft soeverein leiden in de Spaanse voetbalcompetitie. De koploper van La Liga versloeg Cádiz met 4-2 en nam zo weer 10 punten voorsprong op Real Madrid, met ook nog een duel tegoed. Twee doelpunten werden gemaakt door Luis Suárez, die daarmee zijn totaal op veertien bracht.
Thuisploeg Cádiz scoorde twee keer tegen Atlético. Dat lukte dit seizoen in de competitie alleen Real Madrid, dat de stadgenoot op 12 december met 2-0 versloeg. Daarna volgden enkel nog overwinningen, met de achtste op rij in Cádiz.
Suárez opende de score in de 28e minuut uit een vrije trap. In de 35e minuut maakte Cádiz' clubtopscorer Álvaro Negredo gelijk, maar kort voor rust bracht Saúl met een artistiek boogje op aangeven van Thomas Lemar de stand op 2-1.
Suárez benutte in de 50e minuut een strafschop nadat Lemar door Marcos Mauro onderuit was gehaald. Nogmaals Negredo bracht de spanning weer terug, tot Atlético-aanvoerder Koke kort voor tijd met de 4-2 het duel besliste.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
17 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
21 uur geleden