Atlético wint laatste duel in aanloop naar clash met Feyenoord
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich drie dagen voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League naar een overwinning in La Liga geknokt. De ploeg van trainer Diego Simeone won de thuiswedstrijd tegen Cádiz (3-2), na een achterstand van 0-2.
Lucas Pires en Roger brachten de bezoekers binnen 28 minuten op een voorsprong van 0-2. Ángel Correa tekende in de 32e minuut voor de 1-2 en Nahuel Molina maakte na 46 minuten gelijk. Correa trof in de 66e minuut opnieuw doel (3-2)
Trainer Diego Simeone kon geen beroep doen op de geblesseerde Memphis Depay, Stefan Savić, Thomas Lemar, Reinildo Mandava, Çağlar Söyüncü en Pablo Barrios. Álvaro Morata moest een schorsing uitzitten.
Atlético klom naar de vierde plaats van de ranglijst, met 5 punten minder dan koploper Real Madrid dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zal samen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino de beker van het wereldkampioenschap voetbal uitreiken aan de winnaar van het toernooi. Dat heeft de voorzitter van de wereldvoetbalbond dinsdag bevestigd. Op 19 juli zal de winnaar van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gekroond worden in het New York New Jersey Stadium.
16 minuten geledenBOSTON (ANP) - De moeder van de Franse bondscoach Didier Deschamps is overleden. Dat heeft de Franse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. Deschamps zal de uitvaart in Frankrijk bijwonen en mist daardoor de derde groepswedstrijd van Frankrijk tegen Noorwegen. Assistent-trainer Guy Stéphan neemt de taken van Deschamps waar tijdens zijn afwezigheid.
18 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal met 5-0 gewonnen van Oezbekistan. Een hoofdrol was weggelegd voor Cristiano Ronaldo met twee doelpunten. Nuno Mendes en Rafael Leão scoorden een keer en er was een eigen doelpunt van Oezbekistan.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Tijjani Reijnders ziet het Nederlands elftal groeien op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Het gevoel is goed na Zweden", doelt hij op de ruime winst (5-1) in het tweede duel van Oranje op de grootste mondiale eindronde met 48 deelnemers en 104 wedstrijden. "Er zijn voldoende dingen die beter kunnen. Daar praten we over en hebben we net op getraind."
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het grootste wereldkampioenschap ooit zorgt er ook voor dat spelers en oud-spelers uit de Eredivisie een grotere rol spelen. De 48 deelnemende landen selecteerden gezamenlijk 33 spelers uit de hoogste voetbalcompetitie uit Nederland en daarnaast vele internationals met een verleden bij clubs uit Nederland.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo (41) heeft als eerste voetballer ooit op zes verschillende wereldkampioenschappen gescoord. Dat deed de Portugees door dinsdag in de zesde minuut 1-0 te maken in het tweede groepsduel van zijn land met Oezbekistan op het WK in de VS, Canada en Mexico.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal mag langer in de VS verblijven rond de derde groepswedstrijd op het WK. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender NBC News op basis van een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid.
2 uur geleden