Atlético wellicht zonder Rodrigo de Paul tegen Real Madrid
MADRID (ANP) - Atlético Madrid-middenvelder Rodrigo de Paul moet vrijwel zeker de Madrileense derby tegen Real missen vanwege een dijbeenblessure. Die liep de Argentijnse international - op het WK vaak omschreven als de bodyguard van Lionel Messi - zondag op in het met 1-0 gewonnen duel met Athletic Bilbao.
Atlético meldde woensdag de aard van de blessure zonder iets te zeggen over de duur van de afwezigheid. Volgens Spaanse media is het uitgesloten dat De Paul de derby van Madrid van zaterdag zal halen. Verdediger Sergio Reguilón (spierscheuring) ontbreekt zeker in het duel dat in het Bernabéu-stadion van Real Madrid wordt gespeeld. Ook het meespelen van Yannick Carrasco (keelpijn) en Memphis Depay (diverse pijntjes) is volgens Spaanse media onzeker. Real Madrid staat tweede in La Liga achter FC Barcelona. Atlético is de nummer 4.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP/AFP) - Aanvoerder Achraf Hakimi roemde de mentale kracht van Marokko nadat zijn ploeg na strafschoppen het Nederlands elftal had uitgeschakeld in de zestiende finales van het WK voetbal.
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Vier van de 26 internationals die bondscoach Ronald Koeman meenam naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kwamen geen minuut in actie. Naast verdedigers Lutsharel Geertruida en Mats Wieffer bleven ook de twee reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken de vier duels op de reservebank.
3 uur geleden