
Atlético wellicht zonder Rodrigo de Paul tegen Real Madrid
MADRID (ANP) - Atlético Madrid-middenvelder Rodrigo de Paul moet vrijwel zeker de Madrileense derby tegen Real missen vanwege een dijbeenblessure. Die liep de Argentijnse international - op het WK vaak omschreven als de bodyguard van Lionel Messi - zondag op in het met 1-0 gewonnen duel met Athletic Bilbao.
Atlético meldde woensdag de aard van de blessure zonder iets te zeggen over de duur van de afwezigheid. Volgens Spaanse media is het uitgesloten dat De Paul de derby van Madrid van zaterdag zal halen. Verdediger Sergio Reguilón (spierscheuring) ontbreekt zeker in het duel dat in het Bernabéu-stadion van Real Madrid wordt gespeeld. Ook het meespelen van Yannick Carrasco (keelpijn) en Memphis Depay (diverse pijntjes) is volgens Spaanse media onzeker. Real Madrid staat tweede in La Liga achter FC Barcelona. Atlético is de nummer 4.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
8 uur geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
10 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
10 uur geleden