Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético vestigt tegen Inter hoop op herstelde Griezmann

Atlético vestigt tegen Inter hoop op herstelde Griezmann

MADRID (ANP/AFP) - Trainer Diego Simeone van Atlético Madrid hoopt met de hulp van de herstelde Antoine Griezmann een 1-0-achterstand ongedaan te maken in de return van de achtste finale in de Champions League tegen Internazionale. "Zijn terugkeer geeft het team meer opties en tactische mogelijkheden", zei de Argentijnse coach een dag voor de wedstrijd van woensdag.

Griezmann raakte drie weken geleden geblesseerd aan zijn enkel tijdens de uitwedstrijd in Milaan en miste de daaropvolgende vier duels. Atlético, de ploeg van Oranje-international Memphis Depay, wist zonder de 32-jarige aanvaller slechts een van de drie competitiewedstrijden te winnen en werd uitgeschakeld in de Spaanse beker.

Ondanks de matige reeks van de nummer 4 van Spanje heeft Simeone er vertrouwen in dat Atlético goed voor de dag zal komen tegen Internazionale, de ongenaakbare koploper van Italië. "Ik geloof in mijn spelers, in mijn team en ik weet dat ze een goede wedstrijd zullen spelen. In de laatste wedstrijden heeft de ploeg niet het eerdere niveau gehaald, maar we hopen dat we blijven leren van de lessen die we hebben gekregen", aldus Simeone tijdens een persconferentie.

Wedstrijden

Trainer Simone Inzaghi van Inter kijkt niet naar de laatste wedstrijden van Atlético, maar wijst naar de goede resultaten in het eigen stadion van de tegenstander. "Thuis is het een andere ploeg. In de competitie zouden ze op de eerste plaats staan, als ze alleen maar thuis zouden spelen, met dertien overwinningen en een gelijkspel in veertien wedstrijden", zei de coach.

"We hebben ons op de best mogelijke manier voorbereid, wetende dat het Metropolitano-stadion een referentiepunt is voor Atlético. We weten dat we slechts een minimale voorsprong hebben en gaan niet speculeren", aldus Inzaghi.

De wedstrijd tussen Atlético en Internazionale begint woensdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

2 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

7 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

7 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

8 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

20 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

20 uur geleden