Atlético verrast Barcelona in Spaanse Supercup
JEDDAH (ANP) - Atlético Madrid heeft Barcelona uitgeschakeld in de strijd om de Spaanse Supercup. In de in Jeddah, Saudi-Arabië, gespeelde halve finale won het elftal van coach Diego Simeone met 3-2.
Onmiddellijk na de hervatting kwam Atlético op voorsprong. Koke, nota bene net een minuut in het veld, maakte de openingstreffer. Een kwartier later leidde Barcelona alweer. Lionel Messi nam de 1-1 voor zijn rekening, waarna Antoine Griezmann de Catalanen op voorsprong zette.
In de slotfase kwam Atlético op gelijke hoogte. Álvaro Morata benutte een strafschop. Enkele minuten voor tijd besliste Ángel Correa het duel in Madrileens voordeel.
Eindstrijd
Frenkie de Jong speelde tot twee minuten voor tijd mee met Barcelona.
Real Madrid had zich al geplaatst voor de finale, door de zege (3-1) op Valencia. De eindstrijd is zondag, eveneens in Saudi-Arabië.
Meer uit Voetbal
SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
11 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
12 uur geleden