Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético-verdediger Trippier geopereerd aan lies

Atlético-verdediger Trippier geopereerd aan lies

MADRID (ANP) - De Engelse rechtsback Kieran Trippier van Atlético Madrid heeft een operatie ondergaan om verlost te raken van aanhoudende liesklachten. Trippier staat al enkele weken aan de kant. Omdat de klachten ook met rust niet verdwenen, besloot de medische staf over te gaan tot opereren.

Atlético liet niets los over de hersteltermijn. Trippier speelde zijn laatste wedstrijd op 12 januari, de finale van het toernooi om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid. Atlético verloor de eindstrijd via strafschoppen. Trippier was de enige speler uit de ploeg van trainer Diego Simeone die raak schoot vanaf 11 meter. Zonder de Engelsman pakte Atlético slechts één punt uit drie competitieduels en vloog het uit het Spaanse bekertoernooi.

Atlético neemt het binnenkort in de achtste finales van de Champions League op tegen titelverdediger Liverpool. Het eerste duel is op 18 februari in de Spaanse hoofdstad.

Meer uit Voetbal

Feyenoord tegen Betis met Targhalline als centrale verdediger

SEVILLA (ANP) - Feyenoord begint de beslissende uitwedstrijd tegen Real Betis in het hoofdtoernooi van de Europa League met middenvelder Oussama Targhalline als centrale verdediger. De 18-jarige Thijs Kraaijeveld staat naast de Marokkaan.

1 uur geleden
Ajax bevestigt vertrek doelman Pasveer (42) naar Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Remko Pasveer maakt het seizoen af bij Heracles Almelo. De 42-jarige doelman wil met zijn nieuwe club degradatie uit de Eredivisie voorkomen. Hij stond tot aan het einde van dit seizoen bij Ajax onder contract.

3 uur geleden
Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

11 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

12 uur geleden
Forse schorsing PSV'er Saibari voor handdoekenrel op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.

12 uur geleden
Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

20 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

20 uur geleden