Atlético-verdediger Trippier geopereerd aan lies
MADRID (ANP) - De Engelse rechtsback Kieran Trippier van Atlético Madrid heeft een operatie ondergaan om verlost te raken van aanhoudende liesklachten. Trippier staat al enkele weken aan de kant. Omdat de klachten ook met rust niet verdwenen, besloot de medische staf over te gaan tot opereren.
Atlético liet niets los over de hersteltermijn. Trippier speelde zijn laatste wedstrijd op 12 januari, de finale van het toernooi om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid. Atlético verloor de eindstrijd via strafschoppen. Trippier was de enige speler uit de ploeg van trainer Diego Simeone die raak schoot vanaf 11 meter. Zonder de Engelsman pakte Atlético slechts één punt uit drie competitieduels en vloog het uit het Spaanse bekertoernooi.
Atlético neemt het binnenkort in de achtste finales van de Champions League op tegen titelverdediger Liverpool. Het eerste duel is op 18 februari in de Spaanse hoofdstad.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
2 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
13 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
14 uur geleden