Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético-trainer Simeone negeert kritiek oud-collega's op tactiek

Atlético-trainer Simeone negeert kritiek oud-collega's op tactiek

MADRID (ANP) - Trainer Diego Simeone van Atlético Madrid kreeg veel kritiek op zijn tactiek in de uitwedstrijd tegen Manchester City, maar de Argentijn is niet van plan om zijn aanpak daarom te veranderen voor de return. De 51-jarige Argentijn vindt ook dat zijn criticasters hun mond moeten houden.

"Mijn vader zei altijd: praat nooit zomaar onzin. Als ik me niet helemaal vergis, heb ik sinds ik in 2005 als trainer begon nog nooit een collega bekritiseerd", zei Simeone. "Je kan op verschillende manieren voetballen, ik heb mijn manier. Maar je moet je collega's respecteren. Altijd, altijd, altijd. Maar het zijn heel vaak oud-spelers of oud-trainers die van alles roepen om aandacht te trekken. Ik negeer ze gewoon."

Atlético verloor vorige week in Engeland het eerste duel met Manchester City in de kwartfinales van de Champions League met 1-0. De ploeg van Simeone speelde bijzonder verdedigend tegen de koploper van Engeland. De Italiaanse oud-toptrainer Arrigo Sacchi noemde het "prehistorisch voetbal, uit de jaren 60".

Simeone liet doorschemeren dat zijn ploeg voor eigen publiek niet heel anders gaat spelen. "We gaan doen waar we goed in zijn. We hebben hoop overgehouden aan de eerste wedstrijd, al weten we dat hoop alleen niet genoeg is. We willen nu beter combineren, sneller omschakelen en we hopen dat onze topspelers een fantastische avond hebben. Alles is mogelijk", aldus Simeone. "Het gaat niet om woorden, het gaat om wat er op het veld gebeurt zodra de wedstrijd begint."

Meer uit Voetbal

Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

11 minuten geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

2 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

3 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

4 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

17 uur geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

17 uur geleden
Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

20 uur geleden