Atlético stuurt Braziliaan met nieuw contract naar Nottingham
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft Renan Lodi voor de rest van het seizoen verhuurd aan Nottingham Forest. De Braziliaanse vleugelverdediger verlengde voor vertrek wel zijn contract in de Spaanse hoofdstad tot de zomer van 2026. De 24-jarige international speelde sinds zijn komst naar Atlético drie jaar geleden bijna 120 wedstrijden, waarin hij zes doelpunten maakte en tien assists gaf.
Hoewel Lodi de afgelopen jaren regelmatig speeltijd kreeg van trainer Diego Simeone, verhuist hij toch tijdelijk naar Engeland. Nottingham Forest, na 23 jaar terug in de Premier League, is deze zomer zeer actief op de transfermarkt. Met 4 punten uit vier wedstrijden staat de ploeg op de veertiende plaats.
Lodi werd vorig jaar met Atlético kampioen van Spanje. Hij speelde vijftien interlands voor Brazilië.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
13 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
17 uur geleden