Atlético stuurt Braziliaan met nieuw contract naar Nottingham
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft Renan Lodi voor de rest van het seizoen verhuurd aan Nottingham Forest. De Braziliaanse vleugelverdediger verlengde voor vertrek wel zijn contract in de Spaanse hoofdstad tot de zomer van 2026. De 24-jarige international speelde sinds zijn komst naar Atlético drie jaar geleden bijna 120 wedstrijden, waarin hij zes doelpunten maakte en tien assists gaf.
Hoewel Lodi de afgelopen jaren regelmatig speeltijd kreeg van trainer Diego Simeone, verhuist hij toch tijdelijk naar Engeland. Nottingham Forest, na 23 jaar terug in de Premier League, is deze zomer zeer actief op de transfermarkt. Met 4 punten uit vier wedstrijden staat de ploeg op de veertiende plaats.
Lodi werd vorig jaar met Atlético kampioen van Spanje. Hij speelde vijftien interlands voor Brazilië.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
8 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
8 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
12 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
15 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
15 uur geleden