Atlético mist geblesseerde aanvaller Correa tegen Feyenoord
MADRID (ANP) - Atlético Madrid kan volgende week woensdag in de Champions League-wedstrijd tegen Feyenoord niet beschikken over Ángel Correa. De 28-jarige Argentijnse aanvaller heeft zondag een knieblessure overgehouden aan de met 3-1 gewonnen topper tegen Real Madrid.
Correa kwam als invaller in de 86e minuut binnen de lijnen en liep de knieblessure in blessuretijd op, na een overtreding van Jude Bellingham. De Engelsman kreeg voor die actie een gele kaart.
Correa kan naar verwachting pas na de komende interlandperiode in oktober weer voetballen. De afwezigheid van de Zuid-Amerikaan is een volgende tegenvaller voor Atlético-trainer Diego Simeone, die ook Thomas Lemar, Reinildo Mandava, Çağlar Söyüncü, Pablo Barrios en Rodrigo De Paul mist. Memphis Depay maakte na een blessure juist zijn rentree tegen Real.
Atlético begon de poulefase van de Champions League vorige week met een gelijkspel bij Lazio (1-1).
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
19 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
19 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
22 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
23 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
1 dag geleden