Atlético mist aanvoerder Koke in finale Supercup
JEDDAH (ANP) - Atlético Madrid moet het zondag in de finale van het toernooi om de Spaanse Supercup doen zonder aanvoerder Koke. De Spaanse middenvelder kampt met een hamstringblessure. Koke zette Atlético donderdag als invaller op voorsprong in de halve finale tegen FC Barcelona.
De Madrileense captain was direct na rust in het veld gekomen en tekende binnen een minuut voor de 1-0. Koke moest zich in de 72e minuut bij een achterstand van 2-1 geblesseerd laten vervangen. In de slotfase pakte Atlético alsnog de winst, dankzij doelpunten van Alvaro Morata en Angel Correa (3-2). De ploeg van trainer Diego Simeone neemt het zondag in de finale in de Saudische stad Jeddah op tegen stadgenoot Real Madrid, dat Valencia met 3-1 versloeg.
De Spaanse voetbalbond heeft de strijd om de Spaanse Supercup in een toernooivorm gegoten. Saudi-Arabië mag het toernooi in ieder geval drie jaar huisvesten. Het levert de Spaanse bond naar verluidt jaarlijks zo'n 40 miljoen euro op.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
5 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
5 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
6 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
7 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
11 uur geleden