Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético mist aanvoerder Koke in finale Supercup

Atlético mist aanvoerder Koke in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Atlético Madrid moet het zondag in de finale van het toernooi om de Spaanse Supercup doen zonder aanvoerder Koke. De Spaanse middenvelder kampt met een hamstringblessure. Koke zette Atlético donderdag als invaller op voorsprong in de halve finale tegen FC Barcelona.

De Madrileense captain was direct na rust in het veld gekomen en tekende binnen een minuut voor de 1-0. Koke moest zich in de 72e minuut bij een achterstand van 2-1 geblesseerd laten vervangen. In de slotfase pakte Atlético alsnog de winst, dankzij doelpunten van Alvaro Morata en Angel Correa (3-2). De ploeg van trainer Diego Simeone neemt het zondag in de finale in de Saudische stad Jeddah op tegen stadgenoot Real Madrid, dat Valencia met 3-1 versloeg.

De Spaanse voetbalbond heeft de strijd om de Spaanse Supercup in een toernooivorm gegoten. Saudi-Arabië mag het toernooi in ieder geval drie jaar huisvesten. Het levert de Spaanse bond naar verluidt jaarlijks zo'n 40 miljoen euro op.

Meer uit Voetbal

Expert: excessen met vuurwerk in stadions moeilijk uit te bannen

AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."

6 minuten geleden
Ajax-directeur Geelen: ik had zelf de media te woord moeten staan

AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.

1 uur geleden
Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

2 uur geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

2 uur geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

2 uur geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

4 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

13 uur geleden