Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético met vroege doelpunten langs Levante

Atlético met vroege doelpunten langs Levante

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de derde plaats in de Spaanse competitie weer overgenomen van Sevilla. De ploeg van trainer Diego Simeone begon het nieuwe jaar met een zege op Levante: 2-1. Alle doelpunten vielen in een tijdsbestek van zes minuten, tussen de 13e en 18e minuut.

Angel Correa opende de score uit een prachtige aanval van de thuisploeg, opgezet door Thomas Partey. De Ghanese middenvelder verzond een lange pass naar de rechterflank, waar de mee opgekomen vleugelverdediger Kieran Trippier de bal richting het doel volleerde waar Correa klaarstond om in te tikken. Drie minuten later kwam Levante weer langszij via een halve omhaal van spits Roger.

De Braziliaanse verdediger Felipe bracht Atlético opnieuw op voorsprong, door een voorzet van landgenoot Renan Lodi in te koppen. Daar bleef het bij in Madrid, ook omdat doelman Jan Oblak van Atlético in de laatste seconden met een prachtige redding de gelijkmaker van Levante wist te voorkomen.

Meer uit Voetbal

Girona maakt einde aan slechte serie met winst op Mallorca

GIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.

2 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski terug op de bank voor duel met Inter

MILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).

11 uur geleden
Makkelie fluit topper tussen Feyenoord en PSV in De Kuip

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.

11 uur geleden
Na drie jaar eindelijk Franse excuses voor supporters Liverpool

PARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.

12 uur geleden
PSG-aanvaller Dembélé lijkt op tijd fit voor CL-duel met Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé lijkt op tijd fit voor de returnwedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige aanvaller kampte met een spierblessure na het gewonnen eerste duel in Londen (0-1).

13 uur geleden
Martínez en Pavard onzeker bij Inter voor CL-duel met Barcelona

MILAAN (ANP/AFP) - Trainer Simone Inzaghi van Internazionale weet nog niet of hij dinsdag de beschikking heeft over aanvaller Lautaro Martínez voor de returnwedstrijd tegen FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige Argentijn liep tijdens het gelijkspel in Barcelona (3-3) een hamstringblessure op. Verdediger Benjamin Pavard is ook nog onzeker voor het duel in Milaan.

14 uur geleden
1. FC Köln ontslaat trainer midden in promotiestrijd

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft met nog twee wedstrijden te spelen in de Tweede Bundesliga trainer Gerhard Struber ontslagen en vervangen door Friedhelm Funkel. De club uit Keulen staat na twee duels zonder zege achter HSV tweede op de ranglijst, een plek die nog altijd recht geeft op directe promotie naar de Bundesliga.

18 uur geleden