Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético met vroege doelpunten langs Levante

Atlético met vroege doelpunten langs Levante

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de derde plaats in de Spaanse competitie weer overgenomen van Sevilla. De ploeg van trainer Diego Simeone begon het nieuwe jaar met een zege op Levante: 2-1. Alle doelpunten vielen in een tijdsbestek van zes minuten, tussen de 13e en 18e minuut.

Angel Correa opende de score uit een prachtige aanval van de thuisploeg, opgezet door Thomas Partey. De Ghanese middenvelder verzond een lange pass naar de rechterflank, waar de mee opgekomen vleugelverdediger Kieran Trippier de bal richting het doel volleerde waar Correa klaarstond om in te tikken. Drie minuten later kwam Levante weer langszij via een halve omhaal van spits Roger.

De Braziliaanse verdediger Felipe bracht Atlético opnieuw op voorsprong, door een voorzet van landgenoot Renan Lodi in te koppen. Daar bleef het bij in Madrid, ook omdat doelman Jan Oblak van Atlético in de laatste seconden met een prachtige redding de gelijkmaker van Levante wist te voorkomen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

1 uur geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 uur geleden
Topscorer Tengstedt schiet Go Ahead Eagles langs Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.

1 uur geleden
AS Roma wint weer en nadert koploper Lazio

ROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.

1 uur geleden
Egypte ontslaat bondscoach Hassan, die laatste zestien WK haalde

CAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.

1 uur geleden
ADO Den Haag wint na trainersontslag thuis van Sparta Rotterdam

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.

2 uur geleden
Manchester City verliest bij Forest en ziet Arsenal uitlopen

WEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.

2 uur geleden