Atlético met vroege doelpunten langs Levante
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de derde plaats in de Spaanse competitie weer overgenomen van Sevilla. De ploeg van trainer Diego Simeone begon het nieuwe jaar met een zege op Levante: 2-1. Alle doelpunten vielen in een tijdsbestek van zes minuten, tussen de 13e en 18e minuut.
Angel Correa opende de score uit een prachtige aanval van de thuisploeg, opgezet door Thomas Partey. De Ghanese middenvelder verzond een lange pass naar de rechterflank, waar de mee opgekomen vleugelverdediger Kieran Trippier de bal richting het doel volleerde waar Correa klaarstond om in te tikken. Drie minuten later kwam Levante weer langszij via een halve omhaal van spits Roger.
De Braziliaanse verdediger Felipe bracht Atlético opnieuw op voorsprong, door een voorzet van landgenoot Renan Lodi in te koppen. Daar bleef het bij in Madrid, ook omdat doelman Jan Oblak van Atlético in de laatste seconden met een prachtige redding de gelijkmaker van Levante wist te voorkomen.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Nathan Aké is geblesseerd uitgevallen in de thuiswedstrijd van Fenerbahçe tegen Slavia Praag in de Champions League. De verdediger greep na twintig minuten naar zijn hamstring en liet zich vervangen.
26 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst wil dat Feyenoord ook in de uitwedstrijd tegen Real Betis met bravoure speelt. "We moeten lef tonen en ook zelf durven te voetballen", zei hij op een persconferentie in het stadion van de club uit Sevilla.
41 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Assistent-trainer Haris Međunjanin vertrekt vanwege privéomstandigheden per direct bij NEC. Dat laat de club uit Nijmegen weten op de eigen website.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Voormalig Manchester United-trainer Erik ten Hag heeft zich vier jaar na het vertrek van Cristiano Ronaldo bij de club hard uitgelaten over het gedrag van de Portugese sterspeler. De Nederlandse coach was niet te spreken over de fitheid en voorbereiding van Ronaldo.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar betreurt het dat supporters van hun club zaterdag met "een vervelende situatie" zijn geconfronteerd. Dat stelt de Eredivisieclub in een reactie op de eigen website nadat er aan het einde van het thuisduel met Feyenoord op de Noordtribune rookpotten door uitfans werden geactiveerd.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het afgelopen seizoen minder stadionverboden opgelegd dan in het seizoen 2024/2025. Het aantal landelijke stadionverboden daalde van 887 naar 704 in het seizoen 2025/2026. Dat blijkt uit de dinsdag gepubliceerde Veiligheidsmonitor van de voetbalbond.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal is op de wereldranglijst uit de top tien gevallen. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink zakte van de tiende naar de elfde plaats op de dinsdag door de FIFA gepubliceerde ranking. Oranje daalde een plekje ondanks de recente riante overwinningen op Hongarije in de play-offs voor WK-kwalificatie (0-8 en 3-0).
9 uur geleden