Atlético Madrid wint dankzij eigen doelpunt ook in Valencia
VALENCIA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Valencia met 1-0 gewonnen dankzij een eigen doelpunt van de thuisploeg. Toni Lato, die vorig seizoen nog kort aan PSV werd verhuurd, werkte 10 minuten voor tijd een voorzet ongelukkig achter zijn eigen doelman Jaume Domenech, de concurrent van de nu geblesseerde Jasper Cillessen.
De Belg Yannick Carrasco gaf de bal in de 79e minuut hard voor, maar wist geen ploeggenoot te bereiken. Lato kreeg de bal tegen zijn rechterscheenbeen en via de binnenkant van de paal verdween de bal in zijn eigen doel.
Voor Atlético Madrid betekende het al de zesde zege op rij. De Madrilenen wonnen vorige week met dezelfde cijfers van FC Barcelona. Atlético kwam in punten op gelijke hoogte van Real Sociedad, dat zondag nog de thuiswedstrijd tegen Villarreal wacht.
Atlético-keeper Jan Oblak speelde zijn 200e duel in La Liga. Daarin hield hij 111 keer de nul. Geen enkele andere keeper in de Spaanse competitie komt daarbij sinds maart 2015, toen Oblak zijn debuut maakte, in de buurt. Marc-André ter Stegen, de keeper van FC Barcelona, kwam sindsdien tot 64 'clean sheets'.
Meer uit Voetbal
PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.
3 uur geleden