Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid wint dankzij eigen doelpunt ook in Valencia

Atlético Madrid wint dankzij eigen doelpunt ook in Valencia

VALENCIA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Valencia met 1-0 gewonnen dankzij een eigen doelpunt van de thuisploeg. Toni Lato, die vorig seizoen nog kort aan PSV werd verhuurd, werkte 10 minuten voor tijd een voorzet ongelukkig achter zijn eigen doelman Jaume Domenech, de concurrent van de nu geblesseerde Jasper Cillessen.

De Belg Yannick Carrasco gaf de bal in de 79e minuut hard voor, maar wist geen ploeggenoot te bereiken. Lato kreeg de bal tegen zijn rechterscheenbeen en via de binnenkant van de paal verdween de bal in zijn eigen doel.

Voor Atlético Madrid betekende het al de zesde zege op rij. De Madrilenen wonnen vorige week met dezelfde cijfers van FC Barcelona. Atlético kwam in punten op gelijke hoogte van Real Sociedad, dat zondag nog de thuiswedstrijd tegen Villarreal wacht.

Atlético-keeper Jan Oblak speelde zijn 200e duel in La Liga. Daarin hield hij 111 keer de nul. Geen enkele andere keeper in de Spaanse competitie komt daarbij sinds maart 2015, toen Oblak zijn debuut maakte, in de buurt. Marc-André ter Stegen, de keeper van FC Barcelona, kwam sindsdien tot 64 'clean sheets'.

Meer uit Voetbal

Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

55 minuten geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

1 uur geleden
Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

2 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

2 uur geleden
Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

5 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

7 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

17 uur geleden