Atlético Madrid weer alleen aan kop in La Liga
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de competitienederlaag tegen Real Madrid van vorige week. De ploeg met de minste verliespunten in La Liga versloeg Elche met 3-1. Daarmee kwam het weer alleen aan kop met 3 punten voorsprong op Real Sociedad dat ook nog twee duels meer heeft gespeeld.
Coach Diego Simeone had voorin weer gekozen voor Luis Suárez en João Felix. Het duo werd vorige week tijdens de kansloos verloren wedstrijd tegen de stadgenoot nog gewisseld. Dat leidde tot boze gezichten richting Simeone. Suárez nam sportief revanche. Kort voor rust verlengde hij een pass van Kieran Trippier langs doelman Edgar Badia in het doel. In de 58e minuut tikte de Uruguayaan de bal uit een voorzet van Yannick Carrasco binnen. Het leek een probleemloze middag te worden voor de thuisploeg tot Lucas Boyé in de 64e minuut raak kopte: 2-1.
In de laatste 20 minuten kwam Diego Costa in het veld, terug na een blessureperiode van vier weken. De aanvaller versierde een strafschop en benutte die zelf in de 80e minuut: 3-1.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
11 uur geleden