Atlético Madrid vervolgt titelstrijd zonder Lemar
MADRID (ANP) - Atlético Madrid kan in de strijd om de Spaanse voetbaltitel voorlopig geen beroep doen op Thomas Lemar. De Franse aanvaller raakte zaterdag in de topper tegen FC Barcelona (0-0) al snel geblesseerd. Medisch onderzoek wees uit dat Lemar een blessure heeft in zijn linkerbovenbeen.
De Franse international ging in Camp Nou al na 12 minuten naar de kant. Hij maakte plaats voor Saúl Ñiguez, die op zijn beurt halverwege de tweede helft weer werd gewisseld voor João Félix. Atlético hield door het gelijkspel aan kop van La Liga 2 punten voorsprong op Real Madrid en FC Barcelona.
De ploeg van trainer Diego Simeone speelt nog tegen Real Sociedad (woensdag), Osasuna (zondag) en Real Valladolid (23 mei). Sevilla, de club van de Oranje-internationals Luuk de Jong en Karim Rekik, moest zondag tegen Real Madrid vlak voor tijd de gelijkmaker incasseren (2-2) en lijkt met 6 punten achterstand op Atlético afgehaakt in de titelstrijd.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
14 uur geleden