Atlético Madrid vervolgt titelstrijd zonder Lemar
MADRID (ANP) - Atlético Madrid kan in de strijd om de Spaanse voetbaltitel voorlopig geen beroep doen op Thomas Lemar. De Franse aanvaller raakte zaterdag in de topper tegen FC Barcelona (0-0) al snel geblesseerd. Medisch onderzoek wees uit dat Lemar een blessure heeft in zijn linkerbovenbeen.
De Franse international ging in Camp Nou al na 12 minuten naar de kant. Hij maakte plaats voor Saúl Ñiguez, die op zijn beurt halverwege de tweede helft weer werd gewisseld voor João Félix. Atlético hield door het gelijkspel aan kop van La Liga 2 punten voorsprong op Real Madrid en FC Barcelona.
De ploeg van trainer Diego Simeone speelt nog tegen Real Sociedad (woensdag), Osasuna (zondag) en Real Valladolid (23 mei). Sevilla, de club van de Oranje-internationals Luuk de Jong en Karim Rekik, moest zondag tegen Real Madrid vlak voor tijd de gelijkmaker incasseren (2-2) en lijkt met 6 punten achterstand op Atlético afgehaakt in de titelstrijd.
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
16 minuten geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
51 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
1 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
2 uur geleden