Atlético Madrid verslaat Porto na sensationele slotfase
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft na een sensationele slotfase in de Champions League gewonnen van Porto. Het werd 2-1 in het Madrileense Wanda Metropolitano, waar het na de reguliere speeltijd nog 0-0 stond.
Mario Hermoso zette Atlético pas in de 91e minuut op 1-0 en leek de gevierde man te worden. Hermoso haalde uit met links en via het been van een speler van Porto verdween de bal over doelman Diogo Costa in het doel. Hermoso was in de 68e minuut ingevallen voor Alvaro Morata.
In de 96e minuut maakte diezelfde Hermoso echter hands in zijn eigen strafschopgebied, waardoor Porto nog een penalty kreeg. Die werd benut door de Colombiaan Mateus Uribe. En daar bleef het niet bij. In de laatste tellen van de wedstrijd, na meer dan 100 minuten gespeeld te hebben, kopte Antoine Griezmann nog raak voor Atlético. Griezmann was na een uur ingevallen.
Tien man
Porto eindigde het duel met tien man na een rode kaart voor Mehdi Taremi uit Iran. 10 minuten voor tijd kreeg hij zijn tweede gele kaart wegens een schwalbe.
In dezelfde groep won Club Brugge met 1-0 van Bayer Leverkusen. Abakar Sylla maakte in Brugge het enige doelpunt van de avond. Vlak voor rust kopte hij raak uit een corner. De Finse doelman Lukas Hradecky leek de bal te keren, maar werkte de bal in zijn eigen doel door een onhandige actie.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
19 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
1 dag geleden