Atlético Madrid verslaat Porto na sensationele slotfase
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft na een sensationele slotfase in de Champions League gewonnen van Porto. Het werd 2-1 in het Madrileense Wanda Metropolitano, waar het na de reguliere speeltijd nog 0-0 stond.
Mario Hermoso zette Atlético pas in de 91e minuut op 1-0 en leek de gevierde man te worden. Hermoso haalde uit met links en via het been van een speler van Porto verdween de bal over doelman Diogo Costa in het doel. Hermoso was in de 68e minuut ingevallen voor Alvaro Morata.
In de 96e minuut maakte diezelfde Hermoso echter hands in zijn eigen strafschopgebied, waardoor Porto nog een penalty kreeg. Die werd benut door de Colombiaan Mateus Uribe. En daar bleef het niet bij. In de laatste tellen van de wedstrijd, na meer dan 100 minuten gespeeld te hebben, kopte Antoine Griezmann nog raak voor Atlético. Griezmann was na een uur ingevallen.
Tien man
Porto eindigde het duel met tien man na een rode kaart voor Mehdi Taremi uit Iran. 10 minuten voor tijd kreeg hij zijn tweede gele kaart wegens een schwalbe.
In dezelfde groep won Club Brugge met 1-0 van Bayer Leverkusen. Abakar Sylla maakte in Brugge het enige doelpunt van de avond. Vlak voor rust kopte hij raak uit een corner. De Finse doelman Lukas Hradecky leek de bal te keren, maar werkte de bal in zijn eigen doel door een onhandige actie.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
6 uur geleden