Atlético Madrid verslaat Porto na sensationele slotfase
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft na een sensationele slotfase in de Champions League gewonnen van Porto. Het werd 2-1 in het Madrileense Wanda Metropolitano, waar het na de reguliere speeltijd nog 0-0 stond.
Mario Hermoso zette Atlético pas in de 91e minuut op 1-0 en leek de gevierde man te worden. Hermoso haalde uit met links en via het been van een speler van Porto verdween de bal over doelman Diogo Costa in het doel. Hermoso was in de 68e minuut ingevallen voor Alvaro Morata.
In de 96e minuut maakte diezelfde Hermoso echter hands in zijn eigen strafschopgebied, waardoor Porto nog een penalty kreeg. Die werd benut door de Colombiaan Mateus Uribe. En daar bleef het niet bij. In de laatste tellen van de wedstrijd, na meer dan 100 minuten gespeeld te hebben, kopte Antoine Griezmann nog raak voor Atlético. Griezmann was na een uur ingevallen.
Tien man
Porto eindigde het duel met tien man na een rode kaart voor Mehdi Taremi uit Iran. 10 minuten voor tijd kreeg hij zijn tweede gele kaart wegens een schwalbe.
In dezelfde groep won Club Brugge met 1-0 van Bayer Leverkusen. Abakar Sylla maakte in Brugge het enige doelpunt van de avond. Vlak voor rust kopte hij raak uit een corner. De Finse doelman Lukas Hradecky leek de bal te keren, maar werkte de bal in zijn eigen doel door een onhandige actie.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
11 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
23 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 dag geleden