Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid verslaat Almería dankzij Griezmann

Atlético Madrid verslaat Almería dankzij Griezmann

MADRID (ANP) - Antoine Griezmann heeft Atlético Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie met twee doelpunten een benauwde overwinning op Almería bezorgd. De ploeg van trainer Diego Simeone liet voor eigen publiek heel wat kansen onbenut, waardoor het tot het einde spannend bleef (2-1). Almería dacht vlak voor tijd een strafschop te krijgen nadat verdediger José María Giménez van Atlético hands had gemaakt, maar de scheidsrechter constateerde na het terugkijken van de tv-beelden dat een speler van Almería vlak daarvoor buitenspel had gestaan.

Griezmann opende al in de 5e minuut de score door van dichtbij raak te koppen. De Fransman schoot kort voor rust op aangeven van Yannick Carrasco ook de 2-1 binnen, enkele minuten nadat Almería met het nodige geluk langszij was gekomen. Een voorzet van Léo Baptistão vloog via het lichaam van Giménez in het doel.

Atlético Madrid, dat het al enkele weken moet doen zonder de geblesseerde Memphis Depay, staat in La Liga op de derde plaats achter FC Barcelona en Real Madrid. Volgende week neemt de ploeg van Simeone het in Camp Nou op tegen koploper Barcelona, dat 13 punten meer heeft. De laatste nederlaag van Atlético in de Spaanse competitie was begin januari tegen Barcelona (0-1). Daarna bleven de Madrilenen dertien duels op rij ongeslagen. Ze hebben nog 2 punten minder dan stadgenoot Real Madrid.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

24 minuten geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

1 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

4 uur geleden
PSG-aanvaller Doué wint prijs voor grootste voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.

5 uur geleden
City-spelers krijgen vrij op dag voor duel met Dortmund

MANCHESTER (ANP/BELGA) - Tijjani Reijnders, Nathan Aké en hun ploeggenoten bij Manchester City mogen thuis in alle rust toeleven naar het Champions League-duel met Borussia Dortmund van woensdag. Hun coach Pep Guardiola besloot de gebruikelijke training op de dag voor de wedstrijd af te gelasten om zijn spelers zo wat extra rust te gunnen.

6 uur geleden
Ajax mist Dolberg, Berghuis en Taylor tegen Galatasaray

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg en Steven Berghuis missen woensdagavond ook het thuisduel van Ajax met Galatasaray in de Champions League. "Kasper is wel op de weg terug", zei trainer John Heitinga op een persconferentie. "Hij traint weer mee, maar deze wedstrijd komt te vroeg voor hem. De terugkeer van Berghuis gaat langer duren."

6 uur geleden
Voetbalsters Oranje loten Frankrijk in kwalificatie voor WK 2027

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.

8 uur geleden