Atlético Madrid verlengt contract Belg Witsel (35) met een jaar
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het aflopende contract van de Belg Axel Witsel met een jaar verlengd. Hij ligt nu tot medio 2025 vast in de Spaanse hoofdstad. Eerder werd duidelijk dat Memphis Depay juist na dit seizoen vertrekt bij Atlético.
De 35-jarige Witsel, die doorgaans als verdediger speelt, werd in 2022 overgenomen van Borussia Dortmund. Hij speelde sindsdien 94 duels voor Atlético, dat afgelopen seizoen als vierde eindigde in La Liga. Na keeper Jan Oblak maakte hij afgelopen seizoen de meeste minuten.
Witsel doet met België mee aan het EK in Duitsland. Hij traint echter nog apart omdat hij hinder ondervindt van een liesblessure.
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
12 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
12 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
12 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
14 uur geleden