Atlético Madrid strikt Roemeense doelman Moldovan
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft doelman Horatiu Moldovan overgenomen van Rapid Boekarest. De 26-jarige Roemeense international heeft in de Spaanse hoofdstad een contract voor 3,5 jaar ondertekend, zo meldt de club op de website.
Moldovan begint in Madrid aan zijn eerste buitenlandse avontuur. Dat doet hij in de wetenschap dat zijn rol voorlopig die van tweede doelman zal zijn. De Sloveen Jan Oblak is vooralsnog onomstreden. Moldovan is sinds vorig jaar doelman van de nationale ploeg van Roemenië en heeft inmiddels negen interlands achter zijn naam staan.
Volgens Belgische media is de 18-jarige Arthur Vermeeren mogelijk de volgende aanwinst van Atlético. De Spaanse club zou overeenstemming hebben bereikt met Antwerp, waar de tweevoudig international als middenvelder indruk maakt.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
8 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
18 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden