Atlético Madrid strikt Roemeense doelman Moldovan
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft doelman Horatiu Moldovan overgenomen van Rapid Boekarest. De 26-jarige Roemeense international heeft in de Spaanse hoofdstad een contract voor 3,5 jaar ondertekend, zo meldt de club op de website.
Moldovan begint in Madrid aan zijn eerste buitenlandse avontuur. Dat doet hij in de wetenschap dat zijn rol voorlopig die van tweede doelman zal zijn. De Sloveen Jan Oblak is vooralsnog onomstreden. Moldovan is sinds vorig jaar doelman van de nationale ploeg van Roemenië en heeft inmiddels negen interlands achter zijn naam staan.
Volgens Belgische media is de 18-jarige Arthur Vermeeren mogelijk de volgende aanwinst van Atlético. De Spaanse club zou overeenstemming hebben bereikt met Antwerp, waar de tweevoudig international als middenvelder indruk maakt.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
8 uur geleden