Atlético Madrid strikt Roemeense doelman Moldovan
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft doelman Horatiu Moldovan overgenomen van Rapid Boekarest. De 26-jarige Roemeense international heeft in de Spaanse hoofdstad een contract voor 3,5 jaar ondertekend, zo meldt de club op de website.
Moldovan begint in Madrid aan zijn eerste buitenlandse avontuur. Dat doet hij in de wetenschap dat zijn rol voorlopig die van tweede doelman zal zijn. De Sloveen Jan Oblak is vooralsnog onomstreden. Moldovan is sinds vorig jaar doelman van de nationale ploeg van Roemenië en heeft inmiddels negen interlands achter zijn naam staan.
Volgens Belgische media is de 18-jarige Arthur Vermeeren mogelijk de volgende aanwinst van Atlético. De Spaanse club zou overeenstemming hebben bereikt met Antwerp, waar de tweevoudig international als middenvelder indruk maakt.
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.
7 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.
7 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.
7 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.
8 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
10 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
10 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
11 uur geleden