Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid schakelt Liverpool uit in Champions League

Atlético Madrid schakelt Liverpool uit in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de Champions League. In de achtste finale verloor de Engelse topclub op eigen veld na verlenging van Atlético Madrid, 2-3. De Spanjaarden hadden het eerste duel ook gewonnen, 1-0. Liverpool was de finalist van 2018 en de winnaar van 2019 van het toernooi.

Georginio Wijnaldum zette Liverpool vlak voor rust op voorsprong, door raak te koppen uit een voorzet van Alex Oxlade-Chamberlain. Daarna stuitte de thuisclub vooral op Jan Oblak, de doelman van de Spanjaarden. Pas in verlenging zorgde Roberto Firmino voor 2-0, nu was de assist van Wijnaldum.

Kort later echter scoorde Marco Llorente voor de Spanjaarden, na geklungel van Liverpools tweede doelman Adrián. De invaller maakte ook de 2-2, net voor de extra tijd er voor de helft op zat. In de slotminuten zette Álvaro Morata de Spanjaarden zelfs nog op winst.

De voorsprong van Liverpool halverwege door het doelpunt van Wijnaldum was logisch. Behoudens een kans van Diego Costa (zijnet) al in de eerste minuut, beperkten de Spanjaarden zich toch voornamelijk tot verdedigen. De thuisclub drong aan en al na 5 minuten zag Wijnaldum een kopbal gestopt door Oblak, de voortreffelijke Sloveense doelman van Atlético.

Ook bij schoten van Oxlade-Chamberlain en Sadio Mané, fraai vrijgespeeld door Mohamed Salah, greep Oblak goed in. Daar kwam bij dat in de laatste fase de 'scherpte' bij de thuisclub soms iets ontbrak en dan vooral bij het supertrio voorin, Salah, Sané en Roberto Firmino.

Meteen na rust volgde een opeenstapeling van kansen voor de koploper van de Premier League. Voor Mané, Salah, Firmino en zeker ook de offensief ingestelde middenvelder Oxlade-Chamberlain. Steeds voorkwam Oblak een doelpunt. Wel raakte de opgekomen back Andrew Robertson de lat na een inleidende actie van Salah.

Voor Atlético was João Félix eenmaal dichtbij een treffer, maar Adrián, de vervanger van de geblesseerde Alisson in het Engelse doel, bracht redding. Verder wisten de Spanjaarden weinig meer te doen dan, waar mogelijk, opruimen. De 1-0 na 90 minuten maakte de verlenging noodzakelijk.

Danny Makkelie was de scheidsrechter op Anfield.

Meer uit Voetbal

NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

22 minuten geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

32 minuten geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

37 minuten geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

1 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

1 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

1 uur geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

1 uur geleden