Atlético Madrid ruim langs Cádiz: 1-4
CÁDIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft zonder al te veel problemen de uitwedstrijd tegen Cádiz gewonnen. Na een 0-0-ruststand kwam de ploeg van coach Diego Simeone na de pauze op gang, resulterend in een 4-1-overwinning.
Atlético verloor pas één keer dit seizoen, op 25 september bij Alavés, en kwam door de winst op 29 punten uit veertien duels. Alleen Real Madrid heeft meer punten: 30 met een thuiswedstrijd zondagavond tegen Sevilla voor de boeg.
Cádiz heeft de fans nog niet verwend. Op eigen veld won de ploeg van trainer Álvaro Cervera dit seizoen nog niet en ook tegen Atlético zat een zege er niet in. De Madrilenen kwamen in de 56e minuut op voorsprong dankzij een doelpunt van Thomas Lemar. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Yannick Carrasco. Via Antoine Griezmann en invaller Ángel Correa, amper 3 minuten in het veld, werd het 0-3 waarna Anthony Lozano Atlético-doelman Jan Oblak verraste met een merkwaardig schot. Een andere invaller, Matheus Cunha, bezorgde Atlético alsnog een marge van drie doelpunten.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
31 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
58 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.
2 uur geleden