Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid ruim langs Cádiz: 1-4

Atlético Madrid ruim langs Cádiz: 1-4

CÁDIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft zonder al te veel problemen de uitwedstrijd tegen Cádiz gewonnen. Na een 0-0-ruststand kwam de ploeg van coach Diego Simeone na de pauze op gang, resulterend in een 4-1-overwinning.

Atlético verloor pas één keer dit seizoen, op 25 september bij Alavés, en kwam door de winst op 29 punten uit veertien duels. Alleen Real Madrid heeft meer punten: 30 met een thuiswedstrijd zondagavond tegen Sevilla voor de boeg.

Cádiz heeft de fans nog niet verwend. Op eigen veld won de ploeg van trainer Álvaro Cervera dit seizoen nog niet en ook tegen Atlético zat een zege er niet in. De Madrilenen kwamen in de 56e minuut op voorsprong dankzij een doelpunt van Thomas Lemar. De Fransman kopte raak uit een voorzet van Yannick Carrasco. Via Antoine Griezmann en invaller Ángel Correa, amper 3 minuten in het veld, werd het 0-3 waarna Anthony Lozano Atlético-doelman Jan Oblak verraste met een merkwaardig schot. Een andere invaller, Matheus Cunha, bezorgde Atlético alsnog een marge van drie doelpunten.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

21 minuten geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

29 minuten geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

2 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

4 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

4 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

7 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

10 uur geleden