Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Atlético Madrid neemt Carrasco over van Chinese voetbalclub

Atlético Madrid neemt Carrasco over van Chinese voetbalclub

MADRID (ANP) - De Belgische voetballer Yannick Carrasco blijft bij Atlético Madrid. De Spaanse club heeft de 27-jarige vleugelspits definitief overgenomen van Dalian Professional FC uit China. Carrasco, die het afgelopen half jaar al op huurbasis voor Atlético speelde, ondertekende een contract voor vier jaar in de Spaanse hoofdstad.

Carrasco brak door bij AS Monaco en ging in 2015 naar Atlético Madrid, waarmee hij in zijn eerste seizoen direct de finale van de Champions League haalde. De Belg tekende als invaller in de eindstrijd tegen Real Madrid voor de gelijkmaker (1-1). Via strafschoppen ging Atlético alsnog onderuit. De 'Rode Duivel' koos begin 2018 voor een lucratief avontuur in China.

Bij Dalian maakte Carrasco in ruim vijftig wedstrijden 23 doelpunten en gaf hij 17 assists. Met de nationale ploeg pakte de Belg in 2018 brons op het WK in Rusland.

Meer uit Voetbal

AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

28 minuten geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

34 minuten geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

37 minuten geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

51 minuten geleden
Ajax bevestigt komst nieuwe technisch directeur Cruijff

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff bevestigd. De 51-jarige zoon van de legendarische nummer 14 is een contract tot medio 2028 overeengekomen. Hij gaat in februari aan de slag als opvolger van Alex Kroes, die zijn functie na het ontslag van trainer John Heitinga ter beschikking stelde.

52 minuten geleden
Nigeria wint voor de negende keer troostfinale Afrika Cup

CASABLANCA (ANP) - Nigeria heeft voor de negende keer de troostfinale van de Afrika Cup gewonnen. De ploeg won in Casablanca de strijd om het brons van Egypte na strafschoppen. Nadat Ademola Lookman de vierde penalty had verzilverd, was de winst zeker.

55 minuten geleden
Verdediger Sildillia vervangt Dest bij PSV tegen Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kiest voor Kiliann Sildillia als vervanger van de licht geblesseerde Sergiño Dest in het uitduel met Fortuna Sittard. De Fransman speelde woensdag ook al vanaf de aftrap mee in het gewonnen bekerduel met FC Den Bosch (1-4), toen hij voor Mauro Júnior in de ploeg kwam. Die Braziliaan neemt in Sittard de positie van linksback weer in, Sildillia speelt aan de rechterkant.

59 minuten geleden