Atlético Madrid nadert Real na vijfde zege op rij in La Liga
MADRID (ANP) - Atlético Madrid is nummer 2 Real tot op 2 punten genaderd in La Liga. De Madrilenen van coach Diego Simeone wonnen met 2-1 bij Rayo Vallecano. Het is de vijfde zege op rij voor de ploeg uit Madrid die al twaalf competitiewedstrijden zonder nederlaag is.
Atlético staat door de zege op 57 punten. Real Madrid, dat zaterdag met 3-2 verloor van Villarreal, staat tweede met 59 punten. Koploper FC Barcelona staat ruim aan de leiding met 71 punten en komt maandag nog in actie tegen Girona.
Nahuel Molina opende in de 22e minuut de score voor Atlético, waar Memphis Depay nog ontbrak wegens een blessure. Hij schoot in de verre hoek na een snelle omschakeling. Het was zijn eerste doelpunt voor Atlético. Drie minuten later was het 2-0. Mario Hermoso kopte hard binnen uit een corner van Yannick Carrasco.
Rayo Vallecano kwam in de 61e minuut met tien man te staan na een rode kaart voor Florian Lejeune. Toch wist de thuisploeg nog een keer te scoren, via Francisco García.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
10 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
11 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
12 uur geleden