Atlético Madrid lijdt tegen Villarreal opnieuw puntenverlies
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel opnieuw puntenverlies geleden. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan 1-1 tegen Villarreal. Atlético had vorige week na acht overwinningen in La Liga op rij al verloren van Leganés en heeft nu 1 punt achterstand op koploper Real Madrid dat zaterdagavond op bezoek gaat bij Real Valladolid.
Villarreal, de nummer 5 op de ranglijst, kwam na een klein halfuur op voorsprong. Een overtreding van Atlético-verdediger Reinildo op Gerard Moreno werd bestraft met een penalty. Moreno zelf passeerde doelman Jan Oblak vanaf de strafschopstip: 0-1.
Diezelfde Moreno verzuimde kort na rust zijn ploeg op 2-0 te zetten. Vrij voor Oblak kon hij de bal niet goed raken. Aan de andere kant schoot Ángel Correa voorlangs. In de 58e minuut was het wel raak. Nadat Correa met een hakbal had geprobeerd doelman Luíz Júnior te passeren, kon invaller Samuel Lino de bal van dichtbij binnenschuiven: 1-1.
Meteen na de gelijkmaker bracht coach Simeone met Griezmann voor Correa een verse aanvaller. Atlético drong aan, maar de winnende treffer bleef uit.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
4 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
12 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
13 uur geleden