Atlético Madrid lijdt tegen Villarreal opnieuw puntenverlies
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel opnieuw puntenverlies geleden. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan 1-1 tegen Villarreal. Atlético had vorige week na acht overwinningen in La Liga op rij al verloren van Leganés en heeft nu 1 punt achterstand op koploper Real Madrid dat zaterdagavond op bezoek gaat bij Real Valladolid.
Villarreal, de nummer 5 op de ranglijst, kwam na een klein halfuur op voorsprong. Een overtreding van Atlético-verdediger Reinildo op Gerard Moreno werd bestraft met een penalty. Moreno zelf passeerde doelman Jan Oblak vanaf de strafschopstip: 0-1.
Diezelfde Moreno verzuimde kort na rust zijn ploeg op 2-0 te zetten. Vrij voor Oblak kon hij de bal niet goed raken. Aan de andere kant schoot Ángel Correa voorlangs. In de 58e minuut was het wel raak. Nadat Correa met een hakbal had geprobeerd doelman Luíz Júnior te passeren, kon invaller Samuel Lino de bal van dichtbij binnenschuiven: 1-1.
Meteen na de gelijkmaker bracht coach Simeone met Griezmann voor Correa een verse aanvaller. Atlético drong aan, maar de winnende treffer bleef uit.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
5 uur geleden