Atlético Madrid ligt weer op titelkoers
VILLARREAL (ANP) - Na drie teleurstellende resultaten op rij heeft Atlético Madrid het zelfvertrouwen weer wat opgevijzeld. De koploper van La Liga versloeg subtopper Villarreal met 2-0. Daarmee herstelde de ploeg van trainer Diego Simeone zich van de thuisnederlaag afgelopen dinsdag in de Champions League tegen Chelsea (0-1). Eerder in februari leverden de twee competitieduels met Levante slechts 1 punt op.
Atlético Madrid kwam in de 25e minuut op voorsprong. Verdediger Alfonso Pedraza van Villarreal kreeg het doelpunt op zijn naam. Stefan Savic (Atlético) kopte via hem raak. Invaller João Félix besliste het duel in de 69e minuut met schot in de verre hoek. Daarna leek de getergde Portugees, die vaak op de bank moet beginnen, zich richting coach Simeone af te reageren. Félix juichte ook amper na zijn fraaie goal.
Atlético Madrid staat nu op 58 punten. Barcelona klom dankzij een verdiende zege bij Sevilla (0-2) naar de tweede plek met 53 punten en een duel meer gespeeld. Nummer drie Real Madrid (52 punten) speelt maandag thuis tegen Real Sociedad en neemt met een zege de tweede plek weer in bezit.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.
7 uur geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.
7 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - De tranen van Lionel Messi (38) na zijn openingstreffer voor Argentinië tegen Algerije waren het gevolg van de zorgen om zijn zieke vader Jorge. Dat meldt persbureau Reuters.
8 uur geleden