Atlético Madrid laat opnieuw punten liggen
VALENCIA (ANP) - Atlético Madrid heeft opnieuw punten laten liggen in de strijd om de Spaanse landstitel. De koploper van La Liga kwam bij Levante niet verder dan een 1-1-gelijkspel. Na een serie van acht overwinningen op rij werd er in de laatste drie duels maar een keer gewonnen en twee keer gelijkgespeeld. Atlético heeft nog wel een riante voorsprong op de concurrenten Real Madrid en FC Barcelona.
Levante kwam in de 17e minuut op voorsprong door een doelpunt van Enis Bardhi, die een aanval door het midden afrondde. Met een afstandsschot maakte Marcos Llorente in de 37e minuut gelijk. De bal werd van richting veranderd waardoor doelman Aitor Fernández kansloos was.
Atlético heeft nu 55 punten, 6 meer dan Real Madrid dat een wedstrijd meer heeft gespeeld. Barcelona, dat ook nog een wedstrijd tegoed heeft, volgt met 46 punten.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
3 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
15 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
18 uur geleden