Atlético Madrid haalt Carrasco terug uit China
MADRID (ANP) - Yannick Carrasco keert terug bij Atlético Madrid. De Spaanse voetbalclub huurt de 26-jarige Belg tot het einde van het seizoen van Dalian Professional FC, eerder bekend als Dalian Yifang. Carrasco verliet Atlético twee jaar geleden voor een lucratief avontuur bij de Chinese club.
Carrasco brak door bij AS Monaco en ging in 2015 naar Atlético Madrid, waarmee hij in zijn eerste seizoen direct de finale van de Champions League haalde. De Belg tekende als invaller in de eindstrijd tegen Real Madrid voor de gelijkmaker (1-1). Via strafschoppen ging Atlético alsnog onderuit.
De 'Rode Duivel' kwam in 124 wedstrijden voor de Madrilenen tot 23 doelpunten en 17 assists. Bij Dalian Yifang maakte Carrasco in ruim vijftig wedstrijden 23 doelpunten en gaf hij 17 assists. Met de nationale ploeg pakte de Belg in 2018 brons op het WK in Rusland.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP/AFP/RTR) - De Ghanese regering heeft een officiële klacht ingediend bij Canada omdat de Ghanese middenvelder Thomas Partey geen visum heeft gekregen. Ghana speelt woensdag de eerste groepswedstrijd van het WK voetbal in Toronto, maar de 32-jarige Partey mag Canada niet in, omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Marokko wil op het WK bewijzen dat het land geen underdog meer is. Dat heeft bondscoach Mohamed Ouahbi in de aanloop naar de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Brazilië gezegd.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
7 uur geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.
7 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
10 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
10 uur geleden